Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 107 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10362
دیروز  ------------------دیروز ------------------4366
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 14728

غفلت از مواد مخدر صدمات جبران‌ناپذیری به جامعه وارد می‌کند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: اعتیاد به مواد مخدر زمینه‌ساز بسیاری از جرائم و باعث فرو پاشیدگی خانواده می‌شود.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی در جمع مدیران و رؤسای دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کوار بیان داشت: امروزه یکی از مهم‌ترین و جدی‌ترین آسیب‌های اجتماعی مواد مخدر و روان‌گردان‌هاست که از عوامل مهم تهدید جوامع بشمار می‌آید.


وی با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر نیازمند یک عزم ملی و همگانی است، افزود: باید حساسیت در بین مردم و مسئولین افزایش یابد که مواد مخدر را یک تهدید بزرگ قلمداد کنند تا بتوان مثمر ثمر عمل کرد.


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: غفلت از مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی ناشی از آن صدمات جبران‌ناپذیری به جامعه وارد می‌کند.


ابراهیمی افزود: در امر مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد باید عزمی راسخ وجود داشته باشد و باید مقوله پیشگیری به‌عنوان یک اولویت مهم در برنامه‌های کاری نهادهای متولی در شهرستان قرار گیرد.


این مقام مسئول اظهار داشت: اعتیاد به مواد مخدر زمینه‌ساز بسیاری از جرائم و باعث فرو پاشیدگی خانواده می‌شود.


وی بر لزوم استفاده از رسانه‌ها در مقوله آموزش، اطلاع‌رسانی و مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد و افزود: گرایش به مواد مخدر امروزه به‌صورت یک مشکل جدی در سطح جهانی مطرح است و هدف دشمنان از قاچاق مواد مخدر، از بین بردن سرمایه اجتماعی است که باید با آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی به جامعه از این مُعضل جلوگیری کرد.


در ابتدای این جلسه فرماندار کوار و سپس رؤسای کمیته‌های فرهنگی و پیشگیری، مقابله باعرضه و درمان آن شهرستان به ارائه گزارش عملکرد و بیان نقطه نظرات خود در عرصه مبارزه با مواد مخدر پرداختند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.09.21

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است