Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 215 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18122
دیروز  ------------------دیروز ------------------18116
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 53692

مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان در نهاوند همدان شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


به مناسب هفته بسیج مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان موسوم به ماده 16 در نهاوند با نام پارک کرامت افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر همدان؛ این مرکز با حضور رئیس سازمان بسیج کشور، فرمانده سپاه استان، معاون سیاسی و امنیتی  استانداری، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، امام جمعه و فرماندار نهاوند و جمعی از مسئولان استان و شهرستان افتتاح شد.


در آئین افتتاح بخش عمرانی مرکز ماده 16 نهاوند، سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج کشور اظهار داشت: بسیج در تمامی عرصه‌های که احساس نیاز شود بصورت جهادی وارد خواهد شد و یکی از این عرصه‌ها، مبارزه با مواد مخدر است بعنوان یک آسیب اجتماعی در کمین جامعه و خانواده ها می‌باشد.


وی از سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه باموادمخدر کشور و استاندار و مسئولین استان جهت حمایت از انجام این پروژه قدردانی کرد.


همچنین آزادبخت معاون سیاسی و امنیتی استانداری ضمن تبریک هفته بسیج یکی از عوامل وحدت در استان را بسیج دانست و افزود: همه مدیران استان خود بسیجی هستند.


وی از سپاه استان جهت انجام این پروژه که نقش بارزی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد تشکر کرد. در این مراسم سردار مجیدی فرمانده سپاه استان ضمن خیر مقدم؛ از مقامات استان، معاون سیاسی و امنیتی؛ شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و سایر مدیران استان و شهرستان و به ویژه جناب آقای شاهرخی استاندار جهت راه اندازی این پروژه تشکر کرد.


در این سفر سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج کشور به اتفاق آزاد بخت معاون سیاسی و امنیتی استانداری، سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین استان، حاج آقا مغیثی امام جمعه نهاوند، آزرمی دبیر مبارزه با موادمخدر استان از بخش های مختلف مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب نهاوند بازدید کردند.


اجرای طرح یاریگران زندگی در مدرسه دخترانه شهید بهشتی همدان
یزدان آزرمی دبیرشورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر استان همدان به اتفاق، سعیدی معاون مدیرکل آموزش و پرورش، آزادی رئیس مراقبت‌های اداره کل آموزش و پرورش، مرادی معاون ناحیه یک و کارشناسان دبیرخانه در راستای اجرای طرح یاریگران زندگی از مدرسه دخترانه شهید بهشتی بازدید کردند.


آزرمی با بیان اینکه خانواده اصلی‌ترین نقش را در جامعه دارد، گفت: آگاهسازی خانواده‌ها به ویژه دانش‌آموزان در خصوص معضل اعتیاد نقش بارزی در پیشگیری از آسیب بزرگ اجتماعی دارد؛ لذا در طرح یاریگران زندگی دانش‌آموز و خانواده در اولویت قرار دارند و بر همین اساس در این طرح آموزش و پرورش نقش محوری دارد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر همدان98.09.10

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است