Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 301 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 17471
دیروز  ------------------دیروز ------------------18116
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 53041

بازدید از دو مركز درمان اقامتي ميان مدت اعتياد شهر ايلام

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


در راستای اجرای سیاست‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر، تیمی متشكل از نمایندگان دادستان مرکز استان، اداره کل اطلاعات، فرماندهی انتظامی، فرماندهی سپاه امیرالمومنین (ع)، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل بهزیستی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از دو مركز درمان اقامتي ميان مدت شهر ايلام بازدید شد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام، دکتر كرمشاهي دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر اينكه بازدید از مراکز درمانی اعتیاد بايستي بصورت مستمر و ماهیانه انجام شود، خواستار برگزاری دوره‌های آموزشی جهت کارکنان مراکز به منظور افزایش کیفیت خدمات درمان شد.


دبير شورا گفت: از طريق اداره كل بهزيستي استان پيگيري‌هايي با دانشگاه علوم پزشكي جهت انجام آزمایش اچ.ای.وي مراجعه‌كنندگان در حال انجام مي‌باشد كه اين امر باعث بهبود كيفيت خدمات بهداشتي در مراكز مي‌شود.


دکتر كرمشاهي در پايان ایجاد يك بایگانی از مدارک تحصیلی و دوره‌های آموزشی کارکنان مراکز در محل مرکز را خواستار شد.


برگزاري ميز خدمت در شهرستان ملكشاهي به مناسبت گراميداشت هفته بسيج
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، دبير شورا، كارشناسان و اعضای شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملكشاهي اقدام به برگزاري ميز خدمت در محله سراب اين شهرستان کردند.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام؛ دکتر كرمشاهي دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام در این برنامه ضمن اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشکلات اقتصادی که به واسطه مداخله‌ها و تحریم‌های استکبار جهانی برای کشور عزیزمان به وجود آمده؛ از مردم شریف  شهرستان ملکشاهی که شهیدان و جانبازان معززی را به این انقلاب هدیه داده‌اند تشکر و از مسئولین شهرستان تقاضا کرد با حضور در بین مردم و نشستن پای درد دل آنان و کمک رسانی مناسب، موجب دلگرمی هرچه بیشتر مردم شوند.


در پایان به سوالات و نقطه نظران حاضرین پاسخ مناسب ارائه شد.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام98.09.10

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است