Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 44 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1573
دیروز  ------------------دیروز ------------------2397
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 19006

«یاریگران زندگی» از بهترین طرح‌ها برای پیشگیری از سوءمصرف موادمخدر است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح یاریگران زندگی یکی از بهترین طرح‌ها برای پیشگیری از سوءمصرف موادمخدر و روانگردان‌ها است.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان هرمزگان؛ در ششمین جلسه کمیته تخصصی فرهنگی و پیشگیری این استان گفت: طرح یاریگران زندگی یکی از بهترین طرح‌هایی که دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر برای پیشگیری از سوءمصرف موادمخدر و روانگردان به دستگاه‌ها ابلاغ نموده است.


دکتر کاظمی ضمن تشکر از تعامل شورای هماهنگی استان و سایر دستگاه ها با آموزش و پرورش استان در خصوص اجرای طرح‌ها و برنامه‌های حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد در سطح مدارس گفت: طرح یاریگران زندگی در سطح مدارس شروع بکارکرده است و کانون اصلی طرح یاریگران در آموزش و پرورش است اما لازم است در کنار هم قرار بگیریم و باهم افزایی کارها را پیش ببریم.


معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش بیان داشت: تمامی حوزه‌ها اعم از مقابله، درمان و حمایت‌های اجتماعی و... باید با تمام قوا در کنار یکدیگر فعالیت کنند اما راهبرد و استراتژی اصلی ما باید پیشگیری اولیه از سوء مصرف موادمخدر و روانگردان ها باشد.


دبیر شورا ضمن تشکر از حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در جمع دستگاه‌های عضو کمیته تخصصی فرهنگی و پیشگیری استان عنوان کرد: ما راه بجز اجتماعی کردن مبارزه با موادمخدر و روانگردان‌ها نخواهیم داشت و هدف طرح یاریگران زندگی نیز ایجاد حس مسئولیت در میان گروه‌های مختلف جامعه است که با اجرای صحیح و اصولی این طرح هر فرد و خانواده با خطرات و معضلات موادمخدر و روانگردان‌ها آشنا می‌شود و در صورت بروز مشکل برای هریک از اعضاء خانواده و جامعه نیز به این فرد یاری می‌رساند.


فرهادی‌نیا افزود: لازم است طرح یاریگران زندگی را براساس شناخت و نیاز گروه‌های مخاطب در محیط‌های اجتماعی و مداخلات علمی و هدفمند پیش ببریم تا اجتماعی شدن امر مبارزه با موادمخدر و روانگردان ها تحقق یابد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان هرمزگان98.09.10

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است