Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 297 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1909
دیروز  ------------------دیروز ------------------2397
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 19342

هیات‌های مذهبی می‌توانند در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش‌آفرینی کنند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


استاندار خراسان رضوی گفت: هیات‌های مذهبی می‌توانند در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در نشست مشترک با روسای هیات های مذهبی شهرستان های استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم هیات های مذهبی با یک ماموریت مشترک برای نشر معارف دین و سیره اهل بیت بیش از گذشته قدم بردارند و در این مسیر معاونت هماهنگی امور زائرین استانداری هم پای کار خواهد بود.


وی با تاکید بر اینکه عدم توجه به فرهنگ آموزه های دینی باعث بروز آسیب هایی شده است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فعالان اقتصادی و کارآفرینان را رزمنده های عرصه اقتصاد نامیده اند بنابراین نباید آن ها را زالوصفت تعبیر کرد.


استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه توسعه نظام های اداری توسط دولت های گوناگون تا به امروز مانع توسعه کشور شده است، خاطرنشان کرد: نظام تمرکزگرایی در کنار بروکراسی اداری و عدم انسجام ارکام حکومتی از جمله چالش های موجود در عرصه اقتصاد کشور است.


استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی پیش از این در کرمان اجرا و ثمرات زیادی به دنبال داشت، گفت: اکنون در خراسان رضوی ۱۲ منطقه اقتصادی ترسیم شده که در بستر آن فرصت های سرمایه گزاری شناسایی می شود و توانمندسازی جوامع محلی از مبداء روستاها شکل می گیرد.


وی گفت: هیات های مذهبی استان از ظرفیت بسیار خوب مردمی برخوردار هستند و به خوبی می‌توانند در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی98.09.07

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است