Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 282 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1960
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 19415

طرح یاریگران، افزایش دهنده خودمراقبتی در میان دانش‌آموزان و خانواده‌ها است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان‌شرقی، طرح یاریگران زندگی را افزایش دهنده خودمراقبتی در میان دانش‌آموزان و خانواده‌ها معرفی کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی؛ دکتر رضا استادرحیمی در پنجمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری که به ریاست مدیرکل آموزش و پرورش استان در تالار معلم تبریز برگزار شد، حضور یافت.


وی در این جلسه با بیان اینکه بیشترین هجمه متوجه قشر نوجوان در بحث آسیب های اجتماعی است، گفت: با طرح یاریگران زندگی باید آمادگی ذهنی و جسمی را در خانواده ها و دانش‌آموزان از باب پیشگیری ایجاد کنیم و یکی از برنامه‌های این طرح، رصد و شناسایی دانش آموزان در معرض خطر است و قرار است در بخش توانمندسازی با ارائه خدمات آموزشی، حمایتی، درمانی و استفاده از مشاورین در این زمینه فعالیت‌هایی انجام شود.


دبیر شورا از انتخاب 20 درصد مدارس استان با هماهنگی و نظر مسئولان بعنوان کانون‌های اجرای اقدامات امنیتی و پیشگیری طرح یاریگران زندگی یاد کرد و گفت: آموزش و پرورش باید از تمامی ظرفیت‌های درون و برون سازمانی خود برای آینده نگری و آینده سازی استفاده کند لذا آموزش‌های پیشگیرانه در مدارس بسیار تاثیرگذاراست و آموزش و پرورش یکی از رسانه‌های قدرتمند برای آموزش خانواده‌ها در حوزه پیشگیری محسوب می‌شود.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی98.09.07

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است