Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 270 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1843
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 19298

مبارزه با مواد مخدر روحیه بسیجی و جهادی مدیران را می‌طلبد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


استاندار قم با بیان اهمیت کار تیمی و فرا سازماني بر لزوم مبارزه جهادي مدیران در مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم، دکتر بهرام سرمست در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، ضمن تبریک پيشاپيش هفته بسیج و تاکید بر حفظ روحیه بسیجی در شئونات مختلف زندگی، به ماهیت شورای هماهنگی مبارزه مواد مخدر اشاره اظهار کرد: تعامل و هم افزایی واهتمام جدی فرا سازمانی مدیران برای برنامه ریزی مدون در مسیر اجرای سیاست های کلان استان در مبارزه با مواد مخدر ضروری است.


استاندار قم با تاکید بر وظیفه هر یک از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، بر عزم و مديريت جهادي دستگاهها در مسير مسیر اجرایی شدن مصوبات جلسات تاكيد نمود.


سرمست با بیان لزوم مسئولیت پذیری هر یک از دستگاه ها در مبارزه با مواد مخدر، ادامه داد: توفیقات استان در امر دستگیری مجرمان  و مقابله با مواد مخدر قابل توجه است و لازم است تا در زمینه غربالگری معتادان و مديريت ورودی مراكز درمان اعتياد اجباري بیش از پیش فعالیت و  دقت شود.


وی با تاکید بر ضرورت پاکسازی چهره شهرمقدس قم از معتادان متجاهر، تصریح کرد: مدیران شهری در اجرای طرح‌های مصوب در زمینه مصون سازی محیط شهر از صحنه های دور از شان و جایگاه قم اقدام کنند.


مقام عالی دولت در استان با بیان لزوم فعالیت های فرهنگی در حوزه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر، خاطر نشان کرد:تمام ظرفیت دستگاه ها و بخش های استان در حوزه پیشگیری و آموزش خانواده ها و بهبود یافتگان و مراقبت‌هاي بعد از خروج از زندان بکار گرفته شود.

منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم98.09.06

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است