Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 180 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10008
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 27463

میانگین سنی رفتارهای پرخطر در جامعه به طور چشمگیری کاهش یافته است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 آئین افتتاحیه کانون یاریگران زندگی در مدارس استان گلستان با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، مسئولین استانی، کارشناسان شورا و مسئولین شهرستانی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان؛ روحانی‌فر دبیر شورا در این مراسم گفت:  نتایج تحقیقات و پژوهش‌های انجام شده در محیط‌های آموزشی به ویژه در مدارس و جامعه دانش‌آموزی کشور نشان می‌دهد میانگین سنی رفتارهای پرخطر در جامعه به طور چشمگیری کاهش یافته است.


وی افزود: آسیب‌‌هاي اجتماعی به ويژه اعتياد و رفتارهاي پرخطر از جمله مهم‌ترین مخاطراتی هستند که اکنون کودکان و نوجوانان با آن‌ها روبرو هستند.


دبیر شورا ادامه داد: برهمین اساس، در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سیاست‌هاي کلی مبارزه با موادمخدر و به‌منظور ظرفیت‌سازی برای توسعه کمی و کیفی برنامه‌ها و خدمات پیشگیرانه در مدارس استان و با هدف افزایش کارایی و اثربخشی اقدامات در این زمینه، «کانون یاریگران زندگی در مدارس استان» با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش و شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و با همکاری تشکل‌هاي دانش‌آموزي از ابتدای سال تحصیلی 99-1398 با تحت پوشش قرار دادن 20 درصد مدارس استان تشکیل شده است.


گفتنی است؛ در این مراسم دانش‌آموز امیر حسین لک زائی  فرزند شهید راه مبارزه با مواد مخدر جواد لک زائی، از سوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به عنوان عضو افتخاری کانون یاریگران زندگی انتخاب و حمایل یاریگران به ایشان اهدا شد.


همچنین پس از پایان مراسم زنگ یاریگری با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در آموزشگاه شاهد پسرانه دوره اول متوسطه شهرستان گنبد کاووس و توسط دبیر محترم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نواخته شد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان98.09.06

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است