Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 248 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1757
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 19212

وجود بیش از ۲ هزار معتاد متجاهرِ بیمار در تهران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به آمار ۲ هزار نفری معتادان متجاهر دارای بیماری خاص در تهران گفت: باید وزارت بهداشت مراکز خاصی را برای نگهداری این افراد در نظر بگیرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به اینکه وزارت بهداشت تاکنون درباره محل نگهداری متعادان متجاهر دارای بیماری خاص مانند H.I.V، هپاتیت و زخم‌های باز کاری انجام نداده است، اظهار داشت: پلیس این موضوع را به ستاد مبارزه با مواد مخدر و همچنین به وزیر بهداشت منعکس کرده است.


وی افزود: در بخشنامه‌ای، وزارت بهداشت چند مرکز را جهت نگهداری معتادان متجاهر دارای بیماری خاص به ما معرفی کرد، اما برای بستری شدن و ترخیص آن‌ها از ما سپرده و ضمانت می‌خواهند.


بنابر گزارش دفاع‌پرس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: کار جمع‌آوری معتادان متجاهر مانند کار یک کارخانه است که اگر چرخ‌دنده یک وسیله از کار بیفتد، کار بقیه دستگاه‌ها نیز دچار اختلال می‌شود و تلاش‌ها به هدر می‌رود.


سردار زاهدیان خاطرنشان کرد: پلیس، معتادان متجاهرِ دارای بیماری خاص را جمع‌آوری می‌کند و آن‌ها را تحویل مراکز غربالگری می‌دهد، اما آن‌ها چند روز بعد دوباره در کف خیابان هستند.


منبع: صدا و سیما 98.09.02

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است