Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 175 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 11483
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 28938

طرح یاریگران زندگی در مدارس استان قزوین اجرایی می‌شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در راستای پیشگیری از اعتیاد طرح یاریگران زندگی در ۷۲۹ مدرسه استان قزوین اجرا می شود.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین؛ اردشیر صفاپور در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان بوئین زهرا که در محل بخشداری دانسفهان برگزار شد، گفت: در راستای انجام تفاهمنامه میان ستاد مبارزه با مواد مخدر و  وزارت آموزش و پرورش طرح یاریگران زندگی در مدارس مقاطع مختلف استان اجرایی می‌شود.


این مسئول افزود: بر اساس برنامه تدارک دیده شده، این طرح ابتدا در ۲۰ درصد از مدارس مقاطع مختلف اجرا می شود و در این زمینه با کارشناسان نواحی و مناطق 14 گانه آموزش و پرورش استان جلسات توجیهی و کارشناسی برگزار شده است.


به گفته صفاپور برگزاری نمایشگاه های سیار پیشگیری از اعتیاد در مدارس، مشارکت اجتماعی 162 کلاس با استفاده از ظرفیت کانون یاریگران زندگی در مدارس و شناسایی دانش آموزان در معرض خطر و پرخطر با استفاده از دانش آموزان عضو کانون یاریگران، استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی تربیتی و هسته های مراکز مشاوره در نواحی از اهداف این طرح در سطح استان می باشد که اجرا خواهد شد.


دبیر شورا افزود: آینده خوب جامعه ما در گرو حال خوب امروز مدراس است و لذا همه مسولین نواحی و ادارات آموزش و پرورش استان در این زمینه باید با احساس مسولیت همکاری مجدانه ای در این زمینه داشته باشند. در این جلسه همچنین مسائل و مشکلات بخش مطرح و پیشنهاداتی جهت برطرف نمودن آنها مورد بررسی قرار گرفت.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین98.08.28

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است