Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 267 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10464
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 27919

اعتیاد در رشد آسیب‌های اجتماعی دیگر نقش هم‌افزایی دارد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان‌شرقی بمنظور بررسی  روند ارائه خدمات درمانی در مراکز اقامتی میان مدت بانوان از مرکز بازپروری و اقامتی میان‌مدت باغ فرشته در منطقه باغ معروف تبریز بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی؛ دکتر رضا استادرحیمی در این بازدید ضمن حضور در قسمت‌های مختلف این مرکز از جمله کارگاه‌های خیاطی و دوخت لباس، صنایع دستی و ساخت لوازم خانگی و همچنین گلخانه‌ای که به همت مسئولین مرکز راه اندازی شده است در جریان فعالیت‌های تولیدی و اشتغال وکار‌آفرینی در این مرکز قرار گرفت.


وی در ادامه از فعالیت‌های انجام گرفته در مرکز باغ فرشته که بمنظور ارتقاء روحیه رهجویان  انجام گرفته بود، قدردانی کرد و گفت: اعتیاد در رشد آسیب‌های اجتماعی دیگر نقش هم‌افزایی دارد فلذا ایجاد اشتغال از جمله مهم‌ترین نیازهای زنان بهبود یافته از اعتیاد برای بازگشت به جامعه است و بر حمایت از چنین فعالیت‌هایی تاکید نمود.


دبیر شورا در ادامه با اشاره به اینکه نقش زنان در پیشگیری از اعتیاد در برنامه‌‌ریزی‌‌ها باید مورد توجه جدی قرار گیرد، افزود: آثار و تبعات منفی اعتیاد این قشر برای اجتماع به مراتب جدی‌تر خواهد بود لذا باید مسایل و مشکلات این حوزه مورد بررسی دقیق قرار گیرد و از هیچ نوع همکاری و همراهی در ایجاد زمینه اشتغال و تامین معیشت بهبودیافتگان دریغ ‌نشود.


گفتنی است مرکز اقامتی و بازپروری میان‌مدت باغ فرشته در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع در منطقه باغ معروف تبریز توسط خیر وموسس سازمان مردم نهاد صفا بخش زندگی احداث شده و هم‌اکنون زنان معتاد برای ترک اعتیاد و بازگشت به آغوش خانواده‌های خود در این مرکز نگهداری می‌شوند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی98.08.27

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است