Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 171 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 14179
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 31634

طرح یاریگران زندگی در شهرستان جم عملیاتی می‌شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان جم گفت: حضور سازمان‌های مردم‌نهاد ظرفیت مناسبی برای اجرای طرح یاریگران زندگی در آگاه‌سازی  و اطلاع‌رسانی عموم می‌باشد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بوشهر؛ حسینی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان جم با بیان اینکه طرح یاریگران زندگی در سطح شهرستان عملیاتی  می‌شود؛ گفت: حضور سازمان‌های مردم‌نهاد ظرفیت مناسبی برای اجرای طرح یاریگران در آگاهسازی  و اطلاع‎رسانی به عموم می‌باشد و باید مورد توجه دستگاه‌ها قرار گیرد.


وی بیان کرد: برای اجرایی شدن طرح در مراکز آموزشی از همه ظرفیت بطور مطلوب طبق دستورالعمل اجرایی  باید استفاده شود ودر پایان خروجی عملکرد دستگاهها مورد ارزیابی قرار گیرد.


فرماندار جم در ادامه گفت: با آگاهسازی اقشار مختلف و مورد هدف طرح یاریگران می‌توان در عرصه پیشگیری از اعتیاد به نتیجه مطلوب رسید .


حسینی افزود: از پایان‌نامه‌های دانشگاه‌ها در عرصه آسیب‌های اجتماعی  باید حمایت  لازم انجام شود و نتایج آن مورد بهره‌برداری قرار گیرد.


همچنین ارسطو ترکمان‌منش دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ضمن تشریح طرح یاریگران زندگی گفت: همه دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد در اجرای طرح یاریگران زندگی مشارکت خواهند داشت. با توجه به اینکه اولویت اجرای طرح در حوزه آموزش و پرورش است، پیشنهاد می‌شود، مدیریت شهرستان برابر دستورالعمل ابلاغی آمار مدارس و جمعیت دانش‌آموزی را که قرار است در سالجاری تحت پوشش طرح قرار بگیرند مشخص و نسبت به تشکیل کانون یاریگران اقدام کند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بوشهر98.08.27

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است