Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 147 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 11150
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 28605

آگاهي‌بخشي و آموزش همگاني محورهاي اصلي پيشگيري از اعتياد در جامعه است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: ایجاد مصونیت فرهنگی و اجتماعی در مردم در مقابل تهدید اعتیاد با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد در سطح جامعه دارد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی با بیان این مطلب در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرودشت اظهار داشت: باید مردم و مسئولین با همدلی هر چه بیشتر از گسترش بلای خانمانسوز مواد مخدر و شیوع آن در جامعه و خصوصاٌ در بین نوجوانان و جوانان تلاش کنند.


وی افزود: با استفاده صحیح و به موقع از امکانات خصوصاٌ ابزارهای فرهنگی از جمله رسانه‌های مکتوب، الکترونیکی و فضای مجازی می‌توانیم زمینه مناسب را بمنظور اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی عموم افراد جامعه فراهم کنیم.   


دبیر شورا گفت: آگاهي‌بخشي و آموزش همگاني محورهاي اصلي پيشگيري از اعتياد در سطح جامعه است.


ابراهیمی در ادامه مقابله فرهنگی بر علیه مواد مخدر را مهم برشمرد و افزود: ایجاد مصونیت فرهنگی و اجتماعی در مردم در مقابل تهدید اعتیاد با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود می‌تواند نقش مهمی در سطح جامعه داشته باشد.


وی در پایان سخنان خود خطاب به مدیران و رؤسا گفت: باید برای داشتن جامعه عاری از اعتیاد و اجرای سیاست‌های کلی مبارزه با مواد مخدر تلاش ويژه‌اي شود.


در ابتدای این جلسه رهام پیکری فرماندار و رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرودشت و سپس رؤسای کمیته‌های فرهنگی و پیشگیری، مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر و درمان و حمایت‌های اجتماعی به ارایه گزارش اقدامات صورت پذیرفته در سطح آن شهرستان پرداختند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.08.26

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است