Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 545 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10823
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 28278

مسئولین بیشتر به فکر ورزش کشور و جوانان باشند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

پروین گفت:شاهد این هستیم که سن اعتیاد به کودکان 12 ساله نیز رسیده و باید امکانات ورزشی در محلات مختلف در اختیار دخترها و پسرها قرار گیرد تا جوانان از اعتیاد در امان بمانند.


علی پروین اسطوره فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا با اشاره به اثر برنامه های فرهنگی ورزشی برای جوانان بسیار خوب و موثر می باشد، اظهار داشت:جوانان که این چهره های ملی ورزشی را در تلویزیون می بینند اگر از نزدیک در محلات خود مشاهده کنند انگیزه آنها مضاعف می شود که بیشتر به سمت ورزش بروند و از اعتیاد مصون می شوند.


مربی اسبق تیم ملی کشورمان ضمن تشکر از سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور که با طرح یاریگران زندگی ، قهرمانان و فوتبالیستهای مطرح کشور را در محله هرندی جمع و مراسمی برگزار کرده تا برای جوانان ایجاد انگیزه کند اظهار کرد:امیدوارم این طرح ها ادامه داشته باشد تا جوانان دلگرم باشد.


پروین در ادامه به بیان خاطره ای از محله هرندی پرداخت و گفت:در گذشته ، زمانی که پرسپولیس زمین نداشت  هر ماه یک بازی در این محله انجام می دادیم  و امروز با حضور در این محله آن خاطرات برایم زنده شد.


وی که در در حاشیه جشنواره فرهنگی ورزشی یاریگران زندگی با خبرنگار آریا صحبت می کرد، تاکید کرد:امیدوارم نمونه هایی از این دست کارها بیشتر برگزار شود تا همه به ورزش روی بیاورند و لازم است که مسئولین بیشتر به فکر ورزش کشور و جوانان باشند.


علی پروین افزود: با توجه به اینکه شاهد این هستیم که سن اعتیاد به کودکان 12 ساله نیز رسیده است لازم است بسترهای لازم فراهم و امکانات ورزشی در محلات مختلف در اختیار دخترها و پسرها قرار گیرد تا جوانان از اعتیاد در امان بمانند و در واقع مسئولان هم بخواهند و فقط ورزشکاران دنبال این امکانات نباشند.


وی پایان اظهار کرد: در این راه حتماً باید مسئولان دغدغه بیشتری داشته باشند و امکانات ورزشی در اختیار جوانان قرار گیرد تا از آسیب های اعتیاد در امان باشند.


منبع: اریا 98.08.25

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است