Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 186 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 11459
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 28914

شمسایی: به ویلموتس و کی‌روش کاری نداریم ما حامی تیم ملی هستیم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران، گفت: ما به بحث ویلموتس و کی‌روش کاری نداریم و حامی تیم ملی فوتبال کشورمان هستیم.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وحید شمسایی در حاشیه مراسم مبارزه با اعتیاد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مورد دعوت شدن به تیم ملی فوتسال و اینکه فالکائو دارد رکورد او را می‌زند،‌گفت: دیگر نمی‌خواهم در این مورد حرفی بزنم این مسأله تمام شد. من یک روز برای کشورمان قدم برداشتم و خدا کند که مردم از ما راضی باشند.

وی در مورد اینکه قبل از بازی با عراق امیدوارانه از بازی تیم ملی سخن گفته بود،‌گفت: من در مصاحبه‌ام گفتم شرایط برای یک بازی خوب فراهم است این مسابقه نه آخرین برد و نه آخرین باخت خواهد بود و زندگی ادامه خواهد داشت. مهم این است که پرچم مقدس جمهوری اسلامی برافراشته باشد. البته دو باخت پیاپی برای هواداران ناراحت‌کننده است و اگر خدای ناکرده نتوانیم به جام جهانی صعود کنیم جامعه‌مان آسیب خواهد دید.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران در مورد دوقطبی کی‌روش و ویلموتس و بحث‌هایی که در این مورد مطرح می‌شود، گفت: کی‌روش کارهای زیادی برای فوتبال ایران انجام داد اما با همان کی‌روش هم ما تا آستانه حذف پیش رفتیم و به لبنان و ازبکستان باختیم. ما کاری به دوقطبی ویلموتس و کی‌روش نداریم و از تیم ملی‌مان حمایت می‌کنیم. کی‌روش ساختار خوبی برای فوتبال ما ایجاد کرد اما نتوانست مقامی بیاورد. ویلموتس هم با ذهنیت و روش جدیدی آمده است و امیدوارم موفق شود.

شمسایی در مورد اینکه ویلموتس را چطور مربی می‌بیند،‌گفت: او مربی است که هازارد را تحویل فوتبال دنیا داده است و با دو بازی نمی‌توان گفت که او مربی خوب است یا بد.

وی در مورد اینکه می‌گویند ویلموتس شناختی از بازیکنان ما ندارد و افراد دیگر فهرست تیم ملی را می‌دهند، گفت: مربی بزرگ که به این حرف‌ها کاری ندارد باید از حاشیه‌ها دوری کنیم، فوتبال ما نیاز به آرامش دارد، همه باید از تیم ملی حمایت کنیم، من هم اگر اکنون این حرف‌ها را می‌زنم این طور نیست که خیلی خوش خوشانم باشد اما می‌گویم همه باید حامی تیم ملی باشیم.


منبع: فارس 98.08.24

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است