Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 281 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 12305
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 12305

کشفیات مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری ۱۲ درصد افزایش یافت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: کشفیات مواد مخدر از  ابتدای سالجاری تاکنون ۱۲ درصد افزایش داشت که در این مدت بیش از ۲ تن و ۹۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری، سردار غلامعباس غلامزاده در جلسه شورا افزود: ۷۰۰ کیلوگرم از این میزان در طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده استان و مابقی در محورهای مواصلاتی استان کشف و ضبط شده است.


به گفته وی، در این مدت یکهزار و ۹۰۰ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند که از این تعداد ۲۳۹ نفر خرده فروش مواد مخدر در طرح پاکسازی نقاط آلوده شناسایی و دستگیر شدند.


فرمانده انتظامی استان با اشاره به پلمب ۳۳ باب منزل مسکونی در سالجاری در استان با حکم مقام قضایی افزود: ۴۵ دستگاه خودروی قاچاقچیان مواد مخدر نیز در این مدت توقیف شده است.


غلامزاده اظهار داشت: در این مدت ۲۰ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان منهدم شد و ۳۸ راننده ناوگان حمل و نقل عمومی که تست اعتیاد آنها نیز مثبت بوده در دستگیر شدند.


وی افزود: در راستای اجرای طرح پاکسازی محیط پیرامون مراکز آموزشی استان در شهریورماه امسال ۱۵ کیلو و ۹۹۴ گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد که با توجه به اهمیت پاکسازی نقاط پیرامون مدارس اجرای این طرح در طول سال تحصیلی جاری نیز ادامه دارد.


فرمانده انتظامی از اجرای ۳۵ کارگاه آموزشی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس، ادارات و دانشگاهها استان خبر داد و گفت: در این دوره‌ها بیش از ۳ هزار و ۱۷۵ نفر شرکت کردند.


غلامزاده اظهار داشت: ۳ نقطه برای راه‌اندازی ایست و بازرسی در محور لردگان به بروجن شناسایی شده است.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری98.08.18

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است