Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 136 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2307
دیروز  ------------------دیروز ------------------18116
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 37877

مبارزه با مواد مخدر نیاز به برخورد نوین دارد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر همدان گفت: موضوع مواد مخدر در همه ابعاد یک پدیده به روز با رویکردهای نوین است که نیاز به برخورد نوین دارد نه برخوردهای سنتی.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر همدان؛ یزدان آزرمی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهاوند گفت: برخورد با خرده‌فروشان بازتاب مثبت در جامعه و تاثیر منفی در روحیه عمده فروشان مواد مخدر دارد.


وی افزود: موضوع مواد مخدر در همه ابعاد یک پدیده به روز با رویکردهای نوین است که نیاز به برخورد نوین دارد نه برخوردهای سنتی.


دبیر شورا ادامه داد: برای کاهش آسیب اجتماعی اعتیاد باید تشکل‌های مردم‌نهاد را تقویت کنیم.


همچنین ناصری فرماندار شهرستان نهاوند در این جلسه گفت: امروز در هر خانواده‌ای دغدغه اعتیاد وجود دارد، این دغدغه در خانواده‌هایی که معتاد ندارند، وجود دارد.


وی افزود: باید بیماران مواد مخدر درمان و با مجرمان مواد مخدر برخورد قاطع شود.


فرماندار نهاوند بیان داشت: به هر روش و طریق ممکن باید آرامش را برای بهبودیافتگان فراهم کنیم. ما باید با این طیف از بیماران نوع برخورد و دیدگاهمان را اصلاح کنیم.


بازدید از مرکز ماده 16 کرامت نهاوند
یزدان آزرمی در ادامه به اتفاق ناصری فرماندار شهرستان نهاوند و معاون اجتماعی سپاه انصار الحسین استان از مرکز ماده 16 در حال ساخت نهاوند بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.


در این بازدید فرماندار نهاوند اعلام کرد: تمام امکانات لازم را برای تکمیل و راه اندازی مرکز ماده 16 به کار خواهیم گرفت.


همچنین یزدان آزرمی اظهار داشت: این مرکز جزء ظرفیت‌های استان است که در نهاوند قرار دارد و استاندار و مسئولین ستاد مبارزه باموادمخدر بر تسریع در تکمیل و افتتاح آن تاکید دارند و ما هم پیگیری‌های لازم را در این رابطه جهت رفع موانع احتمالی انجام خواهیم داد.


دیدار با امام جمعه شهرستان نهاوند
یزدان آزرمی همچنین به اتفاق ناصری فرماندار نهاوند با حجت‌السلام و المسلمین مغیثی شهرستان نهاوند دیدار و گفتگو کرد.


وی در این دیدار ضمن بیان توضیحاتی در خصوص مراکز ماده 15 و 16 و اهم اقدامات انجام شده در ابعاد مختلف مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: انتظار می‌رود ائمه جمعه در بالا بردن حساسیت آسیب اجتماعی اعتیاد با فعالیت مستمر در زمینه فرهنگی در کاهش این آسیب اجتماعی همکاری کنند.


آزرمی ادامه داد: چنانچه ما بتوانیم یک نفر را در مرکز ماده 16 درمان و بعنوان یک فرد مثبت تحویل جامعه بدهیم برابر با نجات یک جامعه عمل کرده ایم.


حجت الاالسلام و المسلمین مغیثی ضمن تشکر از اقدامات بعمل آمده توسط اعضا شورا گفت: شهرستان نهاوند به دلیل هم مرز بودن با دو استان لرستان و کرمانشاه از موقعیت ویژه‌ای نسبت به سایر شهرستان‌ها برخوردار است.


وی در ادامه افزود: در کنار مرکز ماده 16 باید کارهای فرهنگی صورت پذیرد تا بتوان نتیجه مطلوبی بدست آورد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر همدان98.08.13

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است