Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 126 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2287
دیروز  ------------------دیروز ------------------18116
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 37857

کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 فرمانده مرزبانی ناجا از کشف ۵ تن و ۷۰۵ کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری ۷ نفر قاچاقچی توسط مرزبانان در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش ایسنا سردار قاسم رضایی گفت: مرزبانان سیستان و بلوچستان روز گذشته با اقدامات گسترده اطلاعاتی در مرزها از ورود اعضای یک باند کلان قاچاق مواد مخدر به کشور از مرزهای پاکستان مطلع شدند.

وی تصریح کرد: مرزبانان پس از رویارویی با سوداگران مرگ با واکنش سریع و موضع گیری مناسب در درگیری با قاچاقچیان، آنان را زمین‌گیر کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه گفت: مرزبانان در این عملیات ضمن انهدام این باند، ۵ تن و ۷۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل ۳ تن و ۷۰۰ کیلوگرم تریاک و ۲ تن و ۵ کیلوگرم مرفین از قاچاقچیان کشف کردند.

رضایی افزود: در این عملیات‌ علاوه بر دستگیری ۷ قاچاقچی، مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات، بی‌سیم و خودرو از سوداگران مرگ کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده مرزبانی ناجا ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌های مرزبانان استان سیستان و بلوچستان اظهارکرد: مرزداران با همکاری دلسوزانه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی استان و حمایت‌های بی‌دریغ مرزنشینان عزیز، مناطق مرزی سیستان و بلوچستان را برای فعالیت سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت، ناامن کرده‌اند و با هرگونه تجاوز به مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد می‌کنند.


منبع: ایسنا 98.08.12

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است