Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 201 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 25604
دیروز  ------------------دیروز ------------------26667
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

همایش بزرگ یاریگران زندگی در زاهدان برگزار میشود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: همایش بزرگ یاریگران زندگی با حضور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر و همراهی ریش سفیدان، معتمدین، صاحب نظران، روحانیون، ورزشکاران و ائمه جمعه و جماعات در آبان ماه سالجاری برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان؛ علی زندی گفت: همایش بزرگ یاریگران زندگی با حضور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر و ریش سفیدان، معتمدین، صاحب نظران، روحانیون، ورزشکاران، ائمه جمعه و جماعات و ... در آبان ماه سالجاری در سیستان و بلوچستان برگزار می گردد.


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ادامه داد: این همایش با هداف آگاهسازی و اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی در خصوص موادمخدر و مضرات آن با مشارکت دستگاههای عضو و سازمان های مردم نهاد برگزار می گردد.


زندی افزود: با فرهنگسازی و تغییر در نگرش افراد جامعه که نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد دارد می توان جوانان  که ارزش ترین سرمایه های یک کشور هستند را به رشد و تعالی رساند.  


همچنین معاون سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: بحث موادمخدر فقط موضوع اعتیاد نیست کسانی که درگیر می شوند شاکله و تمام خانواده را درگیر می کنند و از هم می پاشند و تبعات اجتماعی آن در نسل های آینده تاثیر می گذارد.


زینی وند افزود: بزرگان در هر جامعه ای صاحب نفوذ اند و مردم از معتمدین و روحانیون تبعیت میکنند لذا با ایجاد حساسیت و جریان سازی در جهت افزایش آگاهی و اطلاعات مردم می توانیم  در پیشگیری از آسیب های اجتماعی موفق باشیم .


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانسیستان و بلوچستان 98.08.11

 

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است