Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 304 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 19510
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

مواد مخدر تهدیدی بزرگ برای بنیان خانواده‌ها است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: باید بتوانیم از تمام ظرفیت‌های موجود در جامعه در برابر مُعضل مواد مخدر و کاهش آسیب‌های ناشی از آن بهره بگیریم.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی بابیان این مطلب در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزآباد، اظهار داشت: مواد مخدر یک تهدید بزرگ علیه افراد جامعه و به‌ویژه بنیان خانواده‌هاست لذا باید همه دستگاه‌های مربوطه به‌منظور کاهش آسیب‌های ناشی از اعتیاد در سطح جامعه بسیج شوند.


وی افزود: لازمه مقابله همه‌جانبه با مُعضل مواد مخدر استفاده بهینه از تمام توان و ظرفیت‌های موجود اعم از دولتی و غیردولتی و استفاده از تخصص و نظرات اقشار تأثیرگذار در جامعه است.


دبیر شورا با تأکید بر استفاده از ظرفیت مردم، سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین جامعه در این امر خطیر، بیان کرد: باید فضای کار به‌گونه‌ای باشد که با محور قرار دادن پیشگیری، بتوانیم از تمام ظرفیت‌های موجود در جامعه، در این خصوص بهره بگیریم.
ابراهیمی بیان داشت: باید تمام اقشار اعم از دانشجویان، اساتید، کسبه، کارمندان، خبرنگاران، جامعه ورزشی و... در برابر مُعضل مواد مخدر بسیج تا شاهد مهار آسیب‌های اجتماعی ناشی از آن در سطح جامعه باشیم.


وی گفت: قطعاٌ باهمت و تلاش بیش‌ازپیش مسئولان و مشارکت مردم در عرصه پیشگیری از اعتیاد می‌توانیم ضمن کاهش آسیب‌های اجتماعی، ضربه بزرگی بر پیکره ی غول اعتیاد وارد سازیم.


دبیر شورا مجدداٌ بر لزوم مبارزه هدفمند با پدیده شوم مواد مخدر تأکید کرد و بیان داشت: مبارزه با مواد مخدر صرفاٌ مختص به یک دستگاه و یا یک قشر خاص نیست بلکه همه ی دستگاه‌ها و عموم افراد جامعه در قبال این امر مسئول هستند و باید با آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی گسترده خطرات این معضل را به همگی گوشزد نمود.


در ابتدای این جلسه فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزآباد و سپس رؤسای کمیته‌های فرهنگی و پیشگیری، مقابله باعرضه و درمان و حمایت‌های اجتماعی ضمن ارائه گزارش عملکرد به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مبارزه با مواد مخدر در سطح آن شهرستان پرداختند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.07.28

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است