Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 174 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7394
دیروز  ------------------دیروز ------------------24844
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 67808

مواد مخدر مانعی بر سر راه پرورش استعدادها و توانمندی نوجوانان و جوانان است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: مبارزه با پدیده مواد مخدر زمینه‌ساز پرورش استعدادها و توانمندی‌های فرزندان برومند ایران اسلامی درراه توسعه و آبادانی کشور است.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی با بیان این مطلب در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرامه که در محل فرمانداری آن شهرستان با حضور مدیران و رؤسای دستگاه‌های عضو برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات ایجادشده در جامعه مربوط به اعتیاد است.


وی افزود: نابودی زندگی‌ها، از بین رفتن مشاغل و مهارت‌ها، متلاشی شدن خانواده‌ها، افزایش جرائم، هزینه‌های گزاف اقتصادی و اُفت زندگی ازجمله آثار شیوع سوءمصرف مواد مخدر در سطح جامعه هستند.  


دبیر شورا گفت: وجود پدیده اعتیاد به مواد مخدر و پیامدهای آن به‌درستی در دل مردم حول و هراس ایجاد می‌کنند و همه خانواده‌ها را خواهان نوعی اقدام جمعی و اساسی برای کنترل و پیشگیری آن می‌سازد.


ابراهیمی اظهار داشت: با مساعدت تمامی مردم و مسئولین می‌توانیم مبارزه هدفمند در برابر پدیده شوم مواد مخدر داشته باشیم.


وی افزود: مبارزه با پدیده مواد مخدر زمینه‌ساز پرورش استعدادها و توانمندی‌های فرزندان برومند ایران اسلامی درراه توسعه و آبادانی کشور است.


دبیر شورا در پایان بیان داشت: هیچ کاری بزرگ‌تر و ارزشمندتر از بازگرداندن زندگی به یک انسان نیست بنابراین نباید به امر مبارزه با مواد مخدر به شکل تکلیف اداری نگاه کنیم.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.07.20

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است