Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 182 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7865
دیروز  ------------------دیروز ------------------24671
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 51474

کنترل مالی از روش‌های مفید کشف باندهای بزرگ مواد مخدر است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: یکی از روش‌های مناسب برای شناسایی سریع باندهای مواد مخدر کنترل مالی است چرا که در این روش در صورتی که حتی اطلاعاتی در خصوص فعالیت مالی مواد مخدر نداشته باشیم می توانیم باندهای بزرگ را کشف کنیم.

به گزارش ایسنا، سعید عمرانی امروز (پنجشنبه) در نشست تخصصی آموزش روش های شناسایی اموال قاچاقچیان مواد مخدر ویژه دست اندرکاران استان اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: باید برای پیوستن به کنوانسیون‌های بین المللی تجربیاتی را کسب کرد زیرا دنیا با کنترل جریان‌های پولی، از بروز بسیاری از مفاسد جلوگیری کرده است.

وی افزود: با اجرایی کردن قانون جامع پولشویی بسیاری از پرونده ها هویت نمی یابند، پس لازم است با الحاق ماده ۴۵ به قانون مبارزه با مواد مخدر از نتایج بخش های مجازاتی کاهش دهیم و در عوض در حوزه شناسایی جامع تر عمل کنیم.

معاون قضایی دادستان کل کشور با بیان اینکه در حال حاضر شناسایی اموال قاچاقچیان مواد مخدر کار دشواری نیست؛ اما ذکاوت قاضی را می طلبد، افزود: از عملکردهای خوبی که به صورت اتفاقی کشف شد شناسایی یکی از حسابهایی بود که ۱۴ میلیارد تومان موجودی داشت.

عمرانی ادامه داد: یکی از روش‌های مناسب برای شناسایی سریع باندهای موادمخدر کنترل مالی است زیرا در این روش در صورتی که حتی اطلاعاتی در خصوص فعالیت مالی مواد مخدر نداشته باشیم می توانیم باندهای بزرگ را کشف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: استان اصفهان در زمینه مبارزه با مواد مخدر از وضعیت مناسب تری نسبت به سایر استان های کشور برخوردار است.


منبع: ایسنا 98.07.18

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است