Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 130 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2507
دیروز  ------------------دیروز ------------------18623
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 2507

شهرداری‌ها و شوراهای شهر بازوان اجرایی طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی هستند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر هرمزگان گفت: شهرداری‌ها و شوراهای شهر بازوان اجرایی طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی هستند، زیرا اعضاء شورای شهر نمایندگان مستقیم مردم و شهرداران نیز منتخب منتخبان مردم هستند.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر هرمزگان؛ ابراهیم فرهادی‌نیا در دیدار با رئیس شورای شهر بندرعباس ضمن تشریح حوزه‌های کاری و برنامه‌های شورا و روند رو به رشد آسیب‌های اجتماعی و به خصوص اعتیاد بر همکاری بیش از پیش شهرداری و شورای شهر بندرعباس تاکید کرد.


وی افزود: شهرداری‌ها و شوراهای شهر بازوان اجرایی طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در شهرها هستند، زیرا اعضاء شورای شهر نمایندگان مستقیم مردم و شهرداران نیز منتخب منتخبان مردم هستند، از این رو فعالیت‌ها و برنامه‌ها می‌بایست با این بازوان اجرایی عملیاتی شود.


دبیر شورا یکی از وظایف اصلی تشکیل شوراهای شهر را پیشبرد برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، عمرانی و... دانست و افزود: با هم‌افزایی و همدلی و اجرای برنامه‌های خلاقانه میتوان مشارکت اجتماعی مردم را افزایش و فرهنگ یاریگری را به آنان آموخت و در راستای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد گام برداشت.


همچنین فاطمه جراره رئیس شورای شهر بندرعباس ضمن تشریح اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در حوزه فرهنگی و اجتماعی، آمادگی و همکاری شورای شهر بندرعباس را برای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی اعلام کرد و مقرر شد شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان در جلسه صحن علنی شورای شهر حضور یابد و ضمن تشریح برنامه‌ها، زمینه‌های همکاری شهرداری و شورای شهر بندرعباس را در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی و اعتیاد عنوان کند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر هرمزگان98.07.17

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است