Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 135 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1495
دیروز  ------------------دیروز ------------------15077
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 1495

مواد مخدر تهدید جدی برای نسل جوان است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: مواد مخدر رو روان‌گردان‌ها یک تهدید جدی برای جامعه و به‌ویژه نسل جوان است باید باقدرت تمام به مقابله با آن رفت.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی با بیان این مطلب در جمع مدیران و رؤسای ادارات عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رستم، گفت: باید همه‌ی مردم و مسئولان به این باور برسند که مواد مخدر، بخصوص مواد مخدر صنعتی یک تهدید جدی برای جامعه و به‌ویژه نسل جوان است که باید با جدیت با آن مقابله کنند.


وی افزود: باید با آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مبتنی بر اصول علمی به تقویت فرهنگ پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان‌ها در جامعه پرداخته شود.


دبیر شورا بیان داشت: می‌بایست تمام دستگاه‌ها و مجموعه‌های فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر با یک هماهنگی مسنجم درراه مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر حرکت کنند تا شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در این عرصه باشیم.


ابراهیمی گفت: مبارزه با مواد مخدر و ریشه‌کنی این بلای خانمان‌سوز به‌تنهایی از عهده‌ی یک دستگاه ساخته نیست و تحقق آن نیاز به حضور و مشارکت تمام دستگاه‌ها و بسیج همه‌ی امکانات و ظرفیت‌ها است.


این مقام مسئول در فارس افزود: باید ضمن تقویت فرهنگ مبارزه با مواد مخدر در جامعه نسبت به ایجاد حساسیت لازم در بین مردم اقدام گردد.


وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: مبارزه هدفمند و جدی با پدیده شوم مواد مخدر جزء باهمت و اراده مسئولین و مشارکت مردم صورت نخواهد گرفت لذا باید برای تحقق این امر تلاش مضاعف نمود.


در ابتدای این جلسه فرماندار و رؤسای کمیته‌های فرهنگی و پیشگیری، مقابله باعرضه و درمان و حمایت‌های اجتماعی شهرستان رستم ضمن ارائه گزارش عملکرد به بیان نقطه نظرات و مسائل پیش رو در عرصه مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر پرداختند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.07.16

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است