Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 155 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 6380
دیروز  ------------------دیروز ------------------19235
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 86029

رمز موفقیت در مبارزه با مواد مخدر، نگاه اعتقادی و جهادی است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: باید با استفاده از توان مردم و ظرفیت‌های موجود اعم از دولتی و غیردولتی به مقابله با پدیده شوم مواد مخدر پرداخت.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی با بیان این مطلب در بین مدیران و رؤسای دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب در محل فرمانداری اظهار داشت: امروزه یکی از مهم‌ترین وجدی‌ترین آسیب‌های اجتماعی در گستره‌ی جغرافیای سیاسی عالم بحث اعتیاد به مواد مخدر و روان‌گردان‌ها است.


وی افزود: اعتیاد به مواد مخدر به‌عنوان یکی از بحران‌های اصلی جامعه بشریت بوده و به‌عنوان ابزاری در دست کشورهای استعماری به جهت سلطه بر دیگر کشورها مورداستفاده قرار می‌گیرد.


دبیر شورا به تغییر گرایش مصرف مواد مخدر از سنتی به صنعتی اشاره کرد و گفت: امروزه روند مصرف مواد مخدر نسبت به ده سال گذشته تغییر داشته و متأسفانه گرایش مصرف‌کنندگان از سنتی به صنعتی تغییریافته است که این امر معضل و چالشی بزرگ و جدی محسوب می‌گردد.


ابراهیمی افزود: کشور جمهوری اسلامی ایران با تقدیم بیش از 3750 شهید و بیش از 12000 نفر جانباز در عرصه مبارزه با مواد مخدر در سطح دنیا پیشتاز بوده و این نشان از عزم راسخ و جدی مسئولان در امر مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر است.


وی در ادامه گفت: مهم‌ترین رمز موفقیت مسئولین و مردم در عرصه مبارزه همه‌جانبه با مواد مخدر، داشتن نگاهی اعتقادی و جهادی است.


دبیر شورا همچنین افزود: باید با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی از سوی مسئولین در شهرستان‌ها مبارزه با مواد مخدر در دستور کار قرارگرفته و با استفاده از توان مردم و ظرفیت‌های موجود اعم از دولتی و غیردولتی به مقابله با این پدیده شوم پرداخت.


ابراهیمی در پایان سخنان خود ضمن ارائه سطوح مورد انتظار از شهرستان‌ها، مجدداٌ بر لزوم مبارزه مجدانه با مواد مخدر مبتنی بر برنامه و سیاست‌های کلان تأکید کرد و گفت: می‌بایست زمینه‌های لازم برای ورود مردم در تمامی عرصه‌های مبارزه با مُعضل اعتیاد علی‌الخصوص پیشگیری اولیه از اعتیاد فراهم گردد تا بتوانیم گام مؤثری در این راستا برداریم.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.07.14

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است