Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 172 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1367
دیروز  ------------------دیروز ------------------16422
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 17788

کشفیات مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری ۲۱ درصد افزایش یافت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


جانشین فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کشف یک تن و ۸۸۲ کیلوگرم انواع مخدر در این استان در نیمه نخست امسال گفت: این کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشد ۲۱ درصدی برخوردار شده است.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ فضل‌الله برزویی روز چهارشنبه در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این استان افزود: همچنین در نیمه نخست امسال ۱۹ باند مواد مخدر در استان شناسایی و متلاشی شد.


وی، با اشاره به دستگیری ۲۰۱ خرده‌فروش موادمخدر در استان، تصریح کرد: امسال اولویت پلیس مبارزه با مواد مخدر بر شناسایی و دستگیری خرده‌فروشان قرار داده شده که در مقایسه با سال گذشته، ۹۱ درصد رشد داشته است.


برزویی، پاکسازی محیط‌های اطراف مدارس و آموزشگاه‌های استان را از دیگر برنامه‌های پلیس برشمرد و گفت: در همین راستا در ۶ ماهه نخست امسال ۲۸ طرح اجرا شد.


جانشین فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری از رشد ۵۰ درصدی برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد به موادمخدر در استان خبر داد و افزود: در این خصوص با دستگاه‌های و نهادهای آموزشی و فرهنگی مشارکت می‌شود.


دبیر شورا نیز در این جلسه اظهار داشت: بنا بر گزارش ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، این استان رتبه دوم را در ارزیابی‌های این ستاد در خصوص فعالیت‌های انجام گرفته، کسب کرده است.


سید قدیر مرتضوی در خصوص شیوه‌نامه جدید کمیته‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز افزود: رئیس جمعیت هلال احمر و مدیرکل امور اجتماعی استاندار نیز عضو اصلی این ستاد شدند.


وی از تداوم پاکسازی ناحیه غرب شهرکرد خبر داد و گفت: اقدامات پیشگیرانه و مبارزه با مواد مخدر در این منطقه با شدت پیگیری می‌شود.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری98.07.14

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است