Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 148 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 109
دیروز  ------------------دیروز ------------------18623
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 109

طرح پاکسازی شهرستان نهبندان از اعتیاد و مواد مخدر تدوین می‌شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از دغدغه مسئولین در برخورد با خرده‌فروشان و پاکسازی پیرامون مراکز آموزشی خبر داد و گفت: طرح پاکسازی شهرستان نهبندان از اعتیاد و مواد مخدر تدوین می‌شود.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی؛ محمدرضا حسنی مقدم در جلسه شورای هماهنگی شهرستان نهبندان بیان داشت: این شهرستان به واسطه شرایط جغرافیایی خاص، داشتن کویر، هم مرز بودن با کشور افغانستان، همجواری با استان‌های جنوبی و مسیر ترر محموله‌های مواد مخدر از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد.


وی به طرح توسعه نهبندان در راستای مبارزه با موا مخدر و طرح پاکسازی این شهرستان از اعتیاد و مواد مخدر که توسط دبیرخانه شورای هماهنگی استان به استناد مصوبات شورای اجتماعی کشور در دست تدوین می‌باشد، اشاره کرد و از دستگاه‌های عضو استان و شهرستان خواست در این زمینه با شورا همکاری کنند.


دبیر شورا به تشریح طرح یاریگران زندگی ارائه شده از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر پرداخت و گفت: تاکنون 23 برنامه با همکاری سازمان‌های مردم نهاد در استان آماده شده که پس از تایید اجرایی خواهد شد.


حسنی مقدم همچنین گفت: از کلیه طرح‌ها و پژوهش‌های شهرستان که به صورت کارشناسی شده و خرد جمعی از سوی دستگاه های عضو شورا در این راستا تهیه و تنظیم شده باشد حمایت می‌کنیم.


وی برخورد با خرده فروشان و پاکسازی اطراف مراکز آموزشی را بسیار مهم برشمرد و ایجاد دغدغه در مسئولین مرتبط با موضوع را حائز اهمیت عنوان کرد.


در پایان این جلسه حکم فرماندار و رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان که با امضای دبیرکل ستاد صادر شده بود، به وی اهداء شد. همچنین در ادامه دبیر شورا با حضور در شهرستان سربیشه بهمراه فرماندار و فرماندهی انتظامی با یک نفر از جانبازان عرصه مبارزه با مواد مخدر دیدار و از وی تجلیل کرد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی98.07.14

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است