Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 158 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 168
دیروز  ------------------دیروز ------------------18623
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 168

نقش بسیج مردمی در برخورد با آسیب‌های اجتماعی بسیار مؤثر است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: در مسیر مبارزه با مواد مخدر باید بسیجی‌وار وارد میدان نبرد شد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی در دیدار با سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس، گفت: اعتیاد و مواد مخدر باعث بروز آسیب‌های اجتماعی و بزهکاری‌های همچون سرقت، طلاق، قتل، همسر و کودک‌آزاری می‌شود.


وی افزود: پدیده شوم مواد مخدر یکی از مُعضلات بهداشتی، روانی و اجتماعی جامعه امروزی است که در صورت عدم کنترل و پیشگیری می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری بر پیکره‌ی جامعه وارد آورد.


دبیر شورا با اشاره به تأثیرگذار بودن بسیج در عرصه پیشگیری از اعتیاد، گفت: با کمک نیروی مردمی بسیج می‌توانیم پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های ناشی از آن را در جامعه نهادینه کنیم.


ابراهیمی افزود: بسیج از پایگاه‌های مردمی خوبی برخوردار است که همین امر نقطه قوتی است تا از توانایی و ظرفیت آن در جهت فرهنگی و پیشگیری اولیه از اعتیاد استفاده نماییم.


وی در ادامه گفت: بسیج با استفاده از نیروهای مردمی که در پایگاه‌ها دارد می‌تواند تمامی اقشار جامعه و گروه‌های هدف را با آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی از آسیب‌های اجتماعی خصوصاٌ معضل مواد مخدر مصون دارد.


این مقام مسئول اظهار داشت: در عرصه مبارزه با مواد مخدر ضروری است از مشارکت فکری و عملی مردم در قالب تشکل‌های سازمان‌یافته و نیروهای بسیج مردمی استفاده کرد.


وی در پایان این دیدار گفت: در مسیر مبارزه با مواد مخدر باید بسیجی‌وار و با نگاه اعتقادی و جهادی وارد میدان نبرد شد چراکه تجربه نشان داده که نقش بسیج مردمی در برخورد با آسیب‌های اجتماعی بسیار مؤثر و بانفوذ بوده است.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.07.14

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است