Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 145 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 3136
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 22075

لزوم اطلاع‌رسانی‌ در حوزه پیشگیری از اعتیاد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: باید از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در امر مبارزه با مواد مخدر استفاده بهینه شود.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی در جمع مدیران و رؤسای دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ممسنی گفت: موادمخدر از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی است که کشور ایران در مبارزه با این پدیده شوم از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون به‌طور فعال و جدی مبارزه نموده است.


وی افزود: سازمان‌های بین‌المللی از کشور جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان پرچم‌دار مبازره با مواد مخدر در دنیا یاد می‌کنند که این امر را مرهون شهادت، جان‌فشانی و پایمردی مجاهدان این عرصه که با تقدیم همه هستی خویش در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به درجه رفیع شهادت و جانبازی نائل آمدند می‌دانیم.


ابراهیمی در ادامه؛ به مشکلات و معضلات ناشی از مصرف مواد مخدر و روان‌گردان‌ها پرداخت و گفت: می‌بایست با عزم جدی در برخورد با موضوع مواد مخدر گام برداشته شود که یکی از این راه‌ها استفاده از ظرفیت رسانه‌های دیداری، نوشتاری، شنیداری و الکترونیک بوده که باید با تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌های لازم و به‌موقع در راستای پیشگیری از اعتیاد اقدام لازم صورت پذیرد.


وی افزود: موادمخدر یکی از چالش‌ها و آسیب‌های جدی اجتماعی بوده که ضمن مبارزه با آن از طریق راه‌های فرهنگی می‌بایست از راهکارهای مقابله باعرضه و درمان و حمایت‌های اجتماعی نیز در جهت مبارزه همه‌جانبه با این پدیده شوم استفاده بهینه کرد.


این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: باید از تمامی ظرفیت‌های موجود اعم از دولتی و غیردولتی بخصوص سازمان‌های مردم‌نهاد و اقشار تأثیرگذار در عرصه فرهنگی و اجتماعی در راستای تحقق امر مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب‌های ناشی از آن استفاده بهینه داشت.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.07.11

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است