Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 298 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 19491
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

عدم موفقیت در حوزه پیشگیری از اعتیاد صدمات جبران‌ناپذیری بر پیکره‌ی جامعه وارد می‌کند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: مُعضل اعتیاد به مواد مخدر می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری را به افراد جامعه وارد آورد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی با بیان این مطلب در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مُهر اظهار داشت: آسیب‌های اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر ضربات قابل‌توجهی بر بنیادهای اخلاقی، اقتصادی و اجتماعی می‌زند و یک جامعه را از درون دچار فساد کرده، درنهایت به انحطاط می‌کشد.


وی در ادامه افزود: پدیده شوم مواد مخدر یکی از مُعضلات بهداشتی، روانی و اجتماعی جامعه امروزی است که در صورت عدم کنترل و پیشگیری می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری بر پیکره‌ی جامعه وارد آورد.


دبیر شورا بر ضرورت افزایش آگاهی مردم در مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد و گفت: بحمداله برنامه‌های مختلفی ازجمله کارگاه‌های آموزشی در سطح استان توسط دستگاه‌های ذی‌ربط در حال اجرا است که عوارض و خطرات پدیده شوم اعتیاد را بازگو می‌کنند اما باید با تلاشی مضاعف بیش از گذشته در جهت بالا بردن سطح آگاهی‌های مردم گام برداریم.


ابراهیمی مشارکت‌جویی عموم افراد جامعه را در امر مبارزه با مواد مخدر مهم برشمرد و اظهار داشت: باید از همه‌ی ظرفیت‌ها اعم از مردم، معلمان، روحانیون، دانشگاهیان، مراکز علمی، خیران و... در جهت پیشگیری از اعتیاد بهره جست.


در ابتدای این جلسه فرماندار و سپس رؤسای کمیته‌های تخصصی مقابله باعرضه، فرهنگی و پیشگیری و درمان، کاهش آسیب و حمایت‌های اجتماعی ضمن ارائه گزارش عملکرد به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در امر مبارزه با مواد مخدر پرداختند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.07.10

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است