Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 361 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 6131
دیروز  ------------------دیروز ------------------18116
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 41701

ترویج و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، سدی در برابر مُعضلات مواد مخدر است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: ترویج و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد در سطح جامعه نقش بسزایی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نی‌ریز که در محل فرمانداری آن شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مهم‌ترین هدف در امر مبارزه با مواد مخدر حساس سازی مسئولین و مردم نسبت به تهدید مواد مخدر در سطح جامعه است.


وی افزود: یکی از راهکارهای جلوگیری از گسترش این پدید شوم، ترویج و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد در سطح جامعه خواهد بود.


دبیر شورا گفت: مواد مخدر نوعی جنگ نرم تلقی می‌شود لذا باید با سلاح دانش و آگاهی کامل به جنگ آن رفت.


این مقام مسئول به آسیب‌های ناشی از مصرف مواد مخدر اشاره نمود و بیان داشت: مواد مخدر یکی از مُعضلات اصلی و جدی جامعه بشری در جهان متمدن امروز است، که می‌تواند از فردی به فرد دیگر و از نسلی به نسلی دیگر سرایت کند و ابعاد وسیع عوارض ناشی از مصرف آن، زندگی جسمی و روانی فرد و همچنین خانواده، فرهنگ، اقتصاد و اجتماع را به‌شدت متأثر و متضرر نماید.  


ابراهیمی اظهار داشت: نگاه اعتقادی و حرکت جهادی تنها راه فائق آمدن بر مشکلات و آسیب‌های اجتماعی ازجمله مُعضل مواد مخدر خواهد بود.


در ابتدای این جلسه فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نی‌ریز و در ادامه نیز رؤسای کمیته‌های تخصصی فرهنگی و پیشگیری، درمان و حمایت‌های اجتماعی و مقابله باعرضه و دیگر مدیران عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ارائه گزارش عملکرد و بیان نقطه نظرات خود در حوزه مبارزه با مواد مخدر پرداختند.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.07.10

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است