Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 255 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1793
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 20732

با طرح یاریگران زندگی شاهد کاهش نرخ بروز اعتیاد خواهیم بود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان گفت: امیدواریم که با طرح یاریگران زندگی بتوانیم در استان شاهد کاهش نرخ بروز اعتیاد باشیم.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان؛ علی باقری در نشست با مدیر کل اموزش و پرورش استان گفت: اگر مداخله‌ها تا دوران نوجوانی به تاخیر افتد احتمال افزایش مشکلات جهت غلبه برخطرها را در پی خواهد داشت.


وی افزود: جهت اجرای به موقع مداخلات در دوران حساس نوجوانی به طرح‌ها و برنامه‌های کاربردی بهینه‌ای نیازمندیم که امید است با طرح یاریگران زندگی بتوانیم در استان شاهد کاهش نرخ بروز اعتیاد باشیم .


دبیر شورا اضافه کرد: آشنایی با عوامل خطر و عوامل محافت کننده پیشگیری ازاعتیاد در جامعه دانش‌آموزی از جمله اقدامات مهم نظام آموزش و پرورش می‌باشد که با همکاری دیگر ارگان‌ها نتیجه بهتری خواهد داد.


باقری بیان داشت: در این راستا به جهت اهمیت موضوع، ریاست کمیته فرهنگی و پیشگیری و رسالت این کمیته بر عهده اداره کل آموزش و پرورش استان نهاده شده است تا بتوان حداکثر بهره‌وری جهت پیشبرد اهداف حوزه پیشگیری از اعتیاد را از این نهاد داشته باشیم.


وی ادامه داد: می‌بایست از همه ظرفیت‌های موجود در استان برای پیشگیری از اعتیاد استفاده کرد و توانمندسازی این گروه از جامعه (دانش‌آموزان) راه مناسبی است تا آینده‌ای سالم و عاری از اعتیاد داشته باشیم.


دبیر شورا با اشاره به طرح یاریگران زندگی و طرح نماد افزود: امیدواریم این دو طرح در سال تحصیلی 98-99 در استان گیلان با موفقیت اجرایی شود .


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان98.07.09

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است