Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 278 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 13033
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 31972

استفاده از ظرفیت گروه‌های همتا در درمان و حمایت‌های پس از درمان اعتیاد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی در جلسه كميته درمان و حمايت‌هاي اجتماعي شوراي هماهنگي مبارزه با موادمخدر استان سمنان بر استفاده از ظرفیت گروه‌های همتا در درمان و حمایت‌های پس از درمان اعتیاد تاکید شد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سمنان؛ چهارمين كميته درمان و حمايت‌هاي اجتماعي شوراي هماهنگي مبارزه با موادمخدر استان در محل شورای هماهنگی و با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي عضو كميته برگزار شد و موضوعات "طرح و ابلاغ مصوبات جلسه 136 ستاد مبارزه با موادمخدر کشور" و "گزارش عملکرد شش ماهه سازمان زندان ها، فنی و حرفه ای، شهرداری و کمیته امداد امام خمینی (ره)" در دستور کار قرار گرفت.


در این جلسه نمایندگان انجمن نارانان با تبیین اهداف و فعالیت های درمانی و حمایتی خود، خواستار تسهیل فرایند خدمت رسانی این انجمن به گروه هدف شدند.


دکتر علی گوهری، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سمنان و رئیس کمیته، ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان بر تسهیل خدمت رسانی گروه‌های همتا و حمایت‌های حین و پس از درمان اعتیاد توسط انجمن های مردمی تاکید کرد.


وی همچنین بر لزوم یکپارچگی درمان، همگرایی و اجتناب از نفی سایر درمان ها توسط گروه های مختلف درمانی اذعان داشت و استفاده از تمامی ظرفیت های تخصصی درمانی موجود را راهکار ارتقای کیفی و کمی درمان اعتیاد در استان دانست.


شاهچراغ، معاون اداره كل فني و حرفه اي استان نيز با ارائه گزارش عملكرد اين دستگاه در ارائه آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي به معتادان بهبوديافته اعلام کرد: در شش ماه گذشته اداره كل فني و حرفه اي استان با آموزش بیش از 22000 نفر ساعت به بهبوديافتگان معرفی شده از سوی سازمان زندان‌ها و سازمان بهزیستی، گام مهمي در راستاي حمايت اجتماعي از بهبوديافتگان و خانواده هاي آنان برداشته است.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سمنان98.07.04

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است