Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 137 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 8598
دیروز  ------------------دیروز ------------------24844
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 69012

لزوم پاکسازی مواد مخدر از محیط‌های اطراف مراکز آموزشی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


استاندار گیلان گفت: پاکسازی توزیع مواد مخدر و کنترل محیط‌های اطراف مراکز آموزشی همزمان با بازگشایی مدارس، برای ایجاد امنیت روانی و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان امری ضروری است.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان؛ دکتر زارع در این رابطه گفت: پاکسازی توزیع مواد مخدر و کنترل محیط های اطراف مراکز آموزشی همزمان با بازگشایی مدارس، برای ایجاد امنیت روانی و فرهنگی امری ضروری است.


وی افزود: مداخله‌های اولیه میتواند در کاهش یا وارونه سازی عوامل خطر کمک کنند تا کودک در مسیر رشدی درست حرکت کند.  بنابراین سالم سازی محیط آموزشی از جمله اقدامات اولیه و ارزنده می‌باشد .


استاندار گفت: کاهش عوامل مخاطره آمیز محیطی در سن ورود به مدرسه میتواند به رشد فکری و اجتماعی دانش آموز کمک نماید.


زارع همچنین با بیان اینکه ساماندهی، جمع آوری، نگهداری و درمان معتادین متجاهر برای ایجاد امنیت روانی و فرهنگی استان لازم است، بیان داشت: فرمانداران شهرستان‌ها همکاری لازم را در خصوص بررسی و اعلام دقیق معتادان متجاهر و کمک به تامین هزینه درمان از طریق شهرداران، خیرین، دهیاران و.. اقدام و همکاری لازم را با اداره کل بهزیستی، پلیس مبارزه با مواد مخدر و دبیرخانه شورا به عمل آورند.


رئیس شورا تصریح کرد: به منظور اجرایی کردن دقیق، مطلوب و هرچه بهتر طرح یاریگران زندگی، دستگاههای عضو شورا و کمیته های تخصصی ضمن محوريت قرار دادن برتري‌هاي ويژه استان زمينه‌هاي علمي، ورزشي و گروه‌های مرجع، طرح‌هاي نوآورانه و ابتكاري خود را در اين خصوص تهيه و برای حمايت مالي از ردیف اعتبارات استانی و ستاد به دبیرخانه شورا ارسال کنند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان98.07.03

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است