Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 690 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 5021
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

باورهای غلط، آسیب اعتیاد را برای جوانان به بار می‎آوردند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورا هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی؛ باورهای غلط را معضل بسیار مهم در درگیری فرد با اعتیاد خواند.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی؛ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خوسف با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و به ریاست فرماندار شهرستان خوسف و دیگر اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.


حسنی‌مقدم در این جلسه بیان داشت: اقدامات خوب و موثر مجموعه دستگاه‌های مقابله‌ای استان باعث شده تا کمترین ورود مواد مخدر را از مرزهای استان شاهد باشیم که به طبع تغییر مسیر ورود مواد مخدر روایت‎گر این موضوع می‌باشد.


وی افزود: دستگاه‌های عضو شورا باید با توجه به مسئولیت قانونی و شرعی خود نسبت به مبارزه با این پدیده شوم و با در نظر گرفتن این موضوع که وجود مواد مخدر در اجتماع، امکان آلودگی فرزندان و بستگان نزدیک آنها را فراهم می‎آورد اقدام کنند.


دبیر شورا تاکید کرد: نباید دستگاه‌های عضو شورا به‌صورت جزیره‌ای اقدام کنند و باید قبل از هرگونه اجرای طرح و پژوهش بر اساس نیاز استان و شهرستان تحقیقات و بررسی لازم صورت گرفته تا بیشترین تاثیر پذیری را در آحاد مردم داشته باشد.


حسنی‌مقدم عنوان داشت: باورهای غلط معضل بسیار مهمی در درگیری فرد با اعتیاد می‌باشد. مسائل فرهنگی بویژه آگاهی دادن و اطلاع‌رسانی از معضلات اعتیاد بسیار مفید است و برای این موضوع باید بر اساس شواهد و بررسی‌های کارشناسی شده هزینه شود و نتیجه گیری لازم از روند کلیه فعالیت ها با رویکرد پیشگیری مورد نظر می باشد.


وی در پایان از حمایت همه جانبه دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برای اجرای برنامه های مدون جمعی و نیز حمایت مالی طرح ها و پژوهش هایی که از سوی دستگاه های عضو شورا ارسال می شود قول مساعدت داد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی98.06.30

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است