Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 147 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 9754
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

در مبارزه با مواد مخدر بايد از همه ابزارهاي نوين استفاده كرد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: با سیستم‌های نوین و فناوری‌های جدید، می‌توان در مسیر ورود مواد مخدر از افغانستان به ایران و سپس به اروپا، تغییرات اساسی را ایجاد کرد.


به گزارش روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ دكتر اسکندر مومنی در ادامه سفر خود به اصفهان از شرکت‌ دانش بنیان پرتوسازان سلامت سپاهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که در زمینه تولید محصولات بازرسی دیجیتال و ایکس‌ری فعالیت می‌کند، بازدید کرد و در جریان تولید محصولات این شرکت قرار گرفت.


وي در اين بازديد گفت: بي‌تردید با سیستم‌های نوین و فناوری‌های جدید، می‌توان در مسیر ورود مواد مخدر از افغانستان به ایران و سپس به اروپا، تغییرات اساسی را ایجاد کرد.


دبيركل ستاد تصريح كرد: امروزه بدون استفاده از تجهیزات نوین، امکان مبارزه کامل با سوداگران مواد مخدر وجود ندارد و به این منظور باید از همه ابزارهای نوین استفاده كرد.


مومني بيان داشت: با تامین منابع، باید تعداد بیشتری از محصولات نوین را از شرکت‌های داخلی خریداری کنیم تا در شرایط فعلی کشور بتوانیم رونق اقتصادی را برای شرکت‌های دانش بنیان فراهم سازیم و برای واردکنندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر نیز ناامنی بوجود آوریم.


وي افزود: بسیاری از مشکلات امروز ما، با یاری شرکت‌های دانش بنیان و دانشمندان و محققان جوان کشور قابل حل است.


دبيركل ستاد با تاكيد بر اينكه دیگر امکان کشف و مبارزه با مواد مخدر بصورت سنتی وجود ندارد، گفت: برای مبارزه با مواد مخدر از ابزارهای دیگر نظیر سگ‌های موادیاب هم استفاده می‌شود و بیش از ۱۰ درصد از کشفیات مواد مخدر توسط این سگ‌ها انجام می‌شود.


مومنی در ادامه اين بازديد نيز از ساختمان در حال ساخت توان‌بخشی باغ فدک اصفهان ویژه درمان و آموزش معتادان ماده ۱۶ نیز بازدید کرد.


منبع: روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر98.06.17

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است