Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 148 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 9755
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

لزوم نگاه کارشناسی در طراحی مراکز توانبخشی معتادان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طراحی مراکز توانبخشی به معتادان مواد مخدر باید متناسب با الزامات این مراکز باشد، بهتر است تا در مراحل طراحی از مشاوره‌های کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر استفاده و از هزینه‌های بی‌نتیجه جلوگیری شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان سردار اسکندر مؤمنی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از مرکز جامع درمان و صیانت بهبودیافتگان فدک اصفهان اظهار کرد: طراحی‌های مراکز توانبخشی به معتادان مواد مخدر باید متناسب با الزامات این مراکز باشد، بهتر است تا در مراحل طراحی از مشاوره‌های کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر استفاده و از هزینه‌های بی‌نتیجه جلوگیری شود.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: معتادان نیز، هم‌نوع ما و عضوی از این جامعه هستند، در سوره مائده آمده است که اگر انسانی را نجات دهیم یک جامعه را نجات داده‌ایم و این محدود به مسلمانان نشده که نشان از نگاه حقوق بشری قرآن دارد.

عملکرد قابل قبول اصفهان در قبال سخت‌معتادان

حسین حسین‌زاده اظهار کرد: به دلیل اقدامات انجام شده در سطح کلان‌شهر اصفهان کمترین اعتراض مردم از مشکلات بصری سخت‌معتادان را داریم که بسیار خوشحال‌کننده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: در عملیات‌های انجام شده پس از شناسایی کانون‌های معتادان مواد مخدر به این نتیجه رسیده‌ایم که بیشتر معتادان این شهرستان از شهرهای دیگر مانند خمینی‌شهر، فلاورجان و شاهین‌شهر به اصفهان می‌آیند که به آنان معتادان در حرکت می‌گوییم.

وی خاطرنشان کرد: مشابه اقداماتی که ذیل ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر در شهر اصفهان انجام می‌شود در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل و اردستان نداریم و به نظر می‌رسد لازم است تا در آینده این برنامه‌ها در این شهرستان‌ها نیز اجرایی شود.

به گزارش فارس، سردار اسکندر مؤمنی بعد از ظهر امروز به همراه حیدر قاسمی، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار اصفهان، حسین حسین زاده، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان و کوروش محمدی، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان از مراحل اجرای پروژه مرکز جامع درمان و صیانت بهبودیافتگان فدک اصفهان بازدید و نکاتی را برای ادامه آن متذکر شد.


منبع: فارس 98.06.16

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است