Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 201 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10401
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

سردار مؤمنی: همکاری کشورهای خارجی در مبارزه با مواد مخدر بسیار کم است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: همکاری کشورهای خارجی در مبارزه با مواد مخدر بسیار کم است، این در حالی است که بخش زیادی از مواد مخدر وارد شده به کشور برای مصرف داخل نیست و مقصد اصلی آن‌ها اروپا است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار اسکندر مؤمنی در بازدید از دانش بنیان پرتوسازان سلامت سپاهان تولید گیت‌های اشعه ایکس کانتینری را افتخاری برای کشور دانست و عنوان کرد: تیم های کارشناسی از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر به این شرکت اعزام و پس از تعیین ضریب خطای سامانه، قرارداد تولید منعقد خواهد شد.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: به دنبال آن هستیم تا پس از بررسی های کارشناسی و اخذ تأییدیه‌های لازم تعداد بیشتری از این دستگاه‌ها را خریداری و شرایط رابرای توزیع‌کنندگان ناامن کنیم.

وی با اشاره به اینکه تولید مواد مخدر در سال جاری میلادی به 9 هزار تن رسیده تأکید کرد: امکان مبارزه دستی و سنتی با مواد مخدر وجود ندارد و باید از ابزارهای پیشرفته نوین و فناوری‌های جدید استفاده کرد.

مؤمنی خاطرنشان کرد: همکاری کشورهای خارجی در مبارزه با مواد مخدر بسیار کم است، این در حالی است که بخش زیادی از مواد مخدر وارد شده به کشور برای مصرف داخل نیست و مقصد اصلی آن‌ها اروپا است.

در ادامه دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و همراهان وی از مجموعه کارگاه های شرکت پرتوسازان سلامت سپاهان دیدار و از تولیدات آن بازدید کردند.

نوید نجات‌بخش مدیر عامل شرکت پرتوسازان سلامت سپاهان ضمن تبیین حوزه‌های فعالیت‌ این شرکت به تشریح ظرفیت‌های علمی و فنی در حوزه گیت‌های پرتو ایکس پرداخت.

کارشناسان ستاد کل مواد مخدر با طرح سؤالاتی به بررسی دقیق‌تر ابعاد فنی این دستگاه‌ها مطابق با نیاز پلیس مبارزه با مواد مخدر پرداختند.

در این مراسم طی ارتباطی زنده با یکی از گلوگاه‌های مواصلاتی شهرستان نایین عملکرد یکی از دستگاه های نصب شده توسط این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.


منبع: فارس 98.06.16

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است