Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 325 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 16104
دیروز  ------------------دیروز ------------------21075
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

ورود روزانه ۲۴ نفر با جرائم مرتبط با موادمخدر به زندانهای اصفهان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 
مدیرکل زندان‌های استان اصفهان گفت: روزانه ۲۴ نفر با جرائم مرتبط با مواد مخدر به زندان‌های استان اصفهان وارد می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله گرجی زاده پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان که در محل سالن اجتماعات استانداری اصفهان با حضور سردار اسکندر مؤمنی، دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، اظهار داشت: به شکل روزانه ۲۴ نفر با جرایم مرتبط با حوزه مواد مخدر به زندان‌های استان اصفهان وارد می‌شوند.

وی با بیان اینکه زندان‌های استان اصفهان فرسوده است و این امر برخی مشکلات بهداشتی را نیز سبب شده است، ابراز داشت: لازم است هرچه سریع‌تر این زندان بازسازی شود و یا اینکه با بهره‌برداری از زندان جدید ساماندهی‌های لازم در این ارتباط انجام شود.

اصفهان استان برخوردار نیست

در ادامه این نشست استاندار اصفهان اظهار داشت: بسیاری از مسئولان این تصور را دارند که اصفهان یک استان برخوردار است و این در حالی است که در استان و شهر اصفهان بسیاری از نقاط محروم نیز وجود دارد که شاید قبل تصور نیز نباشد.

عباس رضایی با بیان اینکه برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر تمامی نهادهای استان اصفهان از نیروی انتظامی، سپاه، قضائی و غیره عزم جدی دارند، ابراز داشت: در ارتباط با مبارزه با مواد مخدر نیازمند فعالیت‌های مختلف بازدارنده فرهنگی و قضائی هستیم که در این ارتباط دستگاه‌های مرتبط همکاری خوبی با نیروی انتظامی دارند.

طرح‌هایی برای مبارزه با مواد مخدر در اصفهان داریم

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه با هم فکری با ستاد مبارزه با مواد مخدر طرح‌هایی برای مبارزه با مواد مخدر در اصفهان داریم، بیان داشت: بخش بهداشت و درمان، بهزیستی استان اصفهان و دیگر نهادها نیز در این زمینه با ما همکاری دارند تا بتوانیم با تمام توان به مبارزه با مواد مخدر در بخش‌های مختلف و به ویژه جلوگیری از گسترش آن در میان زنان بپردازیم.


منبع: مهر 98.06.16

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است