Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 378 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 16557
دیروز  ------------------دیروز ------------------21075
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

نقش مهم سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه‌های پیشگیری و درمان اعتیاد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام بر نقش مهم سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه‌های پیشگیری و درمان اعتیاد تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دره شهر با حضور کرمشاهی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام با موضوع برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت سازماهای مردم نهاد در ایام اربعین حسینی تشکیل شد.


وی در این جلسه از تلاش و میزان بالای سطح مشارکت ادارات عضو و سمن‌ها در اجرای برنامه‌های فراگیر در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر به‌ویژه برگزاری همایش جامع در دره شهر تشکر کرد و بر لزوم برنامه‌ریزی جهت بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت افراد ذی‌نفوذ مردمی و خیرین و موسسات خیریه در جهت صیانت اجتماعی از افراد بهبودیافته و خانواده‌های آسیب‌دیده از اعتیاد تاکید کرد.


دبیر شورا در این جلسه آموزش مهارت‌های شغلی گروه هدف و پرداخت تسهیلات خود اشتغالی توسط دستگاه‌های حمایتی را از برنامه‌های مهم کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد دانست و بر تاثیر آن بر مانایی در درمان افراد بهبودیافته تاکید کرد.


در ادامه و پس از اتمام جلسه از سازمان‌های مردم نهاد فعال در شهرستان دره شهر بازدید و از فعالان این حوزه با اهدا لوح تقدیر کرد.


استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر
کرمشاهی همچنین در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بدره که با محوریت برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد برای مردم محلات پر خطر و در معرض آسیب تشکیل شد، بر برگزاری کلاس‌های پیشگیری از اعتیاد برای اقشار و صنوف مختلف با همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر در کلیه مناطق شهرستان علی الخصوص محلات پرخطر و در معرض آسیب تاکید کرد.


وی گفت: استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در این حوزه از برنامه‌های اصلی ستاد مبارزه با مواد مخدر و به‌طبع آن شوراهای هماهنگی سراسر کشور است و نتیجه آن، اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر می‌باشد.


وی بعد از جلسه از مرکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد و فعالیت‌های کارگاه‌های اشتغالزایی بهبویافتگان شهرستان بدره  بازدید کرد.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام98.06.16

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است