Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 337 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 16134
دیروز  ------------------دیروز ------------------21075
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

چهار تفاهم نامه در حوزه تشکل‌های مردم نهاد به امضا رسید

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 با هدف تقویت تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد، ۴ تفاهم‌نامه در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد به امضا رسید.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و رئیس کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای کاهش تصدی‌گری دولت و برون‌سپاری برنامه‌های اجرایی و عملیاتی دستگاه‌ها به سازمان‌های مردم‌نهاد، چهار تفاهم‌نامه در حوزه سمن‌های استان به امضا رسید.


این تفاهم نامه‌ها بین نماینده خانه تشکل‌های مردم‌نهاد استان و دستگاه‎هایی از جمله بهزیستی، کمیته امداد، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اداره کل فرهنگ و ارشاد استان منعقد شد. همچنین در این مراسم از سایت تشکل‌های مردم‌نهاد استان رونمایی شد.


گفتنی است، در خراسان رضوی بیش از یک هزار سمن وجود دارد که ۹۴۲ سمن فعال در عرصه عرصه‌های استانی، ملی و حتی بین‌المللی با ۲۹ موضوع در حال فعالیت هستند که از این تعداد 65 سمن در 16 گروه درمانی یاور دانشگاه علوم پزشکی هستند و 80 سمن در حوزه‌های جوانان و ورزش مجوز فعالیت گرفته‌اند و 207 سمن درحوزه زنان فعال هستند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی98.06.14

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است