Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 389 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 4933
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کشف ۳۹۲ کیلوگرم موادمخدر در طرح ارتقای امنیت اجتماعی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۳۹۲ کیلوگرم موادمخدر در طرح ارتقای امنیت اجتماعی که در سه روز گذشته در سراسر استان برگزار شد، خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، سردار سید محمود میرفیضی در جلسه کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی با هدف مبارزه با قاچاق کالا، مقابله با جرایم، مبارزه با موادمخدر، جمع آوری معتادان ولگرد، انتظام بخشی ترافیکی، کنترل مجرمان سابقه‌دار، ساماندهی مناطق حاشیه نشین و در نهایت کاهش آسیب‌های اجتماعی، طرح ارتقای امنیت اجتماعی به مدت ۳ روز در سطح شهرستان های استان به مرحله اجرا درآمد.


این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستاوردهای این طرح از کشف ۳۶۱ فقره انواع سرقت افزود: در این طرح، ۲۸۲ سارق شناسایی و دستگیر و همچنین ۱۶ دستگاه خودرو سرقتی نیز از متهمان کشف و ضبط شد.


وی با اشاره به کشف ۳۹۲ کیلو انواع موادمخدر از شناسایی و دستگیری ۲۲ قاچاقچی موادمخدر، ۱۳۸ خرده فروش و ۲۶۸ معتاد متجاهر در این طرح خبر داد و افزود: متهمان به مرجع قضائی معرفی و معتادان به مراکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ و ۱۵ اعزام شدند.


رئیس کمیته مقابله با عرضه شورا همچنین از پلمب ۳۹ واحد صنفی به دلیل تخلف در خرید و فروش و دیگر تخلفات در طرح ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی خبر داد و افزود: در راستای مقابله با اراذل و اوباش و هنجارشکنان، ۱۳ متهم به شرارت و اراذل و اوباش شناسایی و دستگیر شدند و ۵۱ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف شد.


فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه یکی از محورهای مهم طرح ارتقای امنیت اجتماعی، برقراری نظم و امنیت ترافیکی و انضباط بخشی در معابر عمومی و محورهای مواصلاتی استان است، افزود: بیش از ۴۲ هزار و ۳۹۴ تخلف در حوزه راهنمایی و رانندگی به ثبت رسیده و یک هزار و ۱۲۰ دستگاه خودرو و ۹۰۷ دستگاه موتورسیکلت متخلف نیز پس از اعمال قانون، توقیف شد.


وی با اشاره به اینکه این طرح‌ها متناسب با جغرافیای جرم در سطح استان اجرا می‌شود، گفت: افزایش احساس امنیت از خود امنیت مهم تر است و ملاک ارزیابی ما از عملکرد کارکنان پلیس، رضایتمندی مردمی است.


استان مازندران دارای سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت است که به دلیل گردشگر پذیری نرخ جمعیت متغیر آن در برخی فصول سال در طول روز به بیش از ۸ میلیون نفر نیز خواهد رسید.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران98.06.13

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است