Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 183 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10343
دیروز  ------------------دیروز ------------------19524
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

ديدار سردار مومني با خانواده‌اي از شهداي مبارزه با مواد مخدر در كرمان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 


دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با خانواده «شهید مجيد اميري» شهید مبارزه با مواد مخدر دیدار و از مقام شامخ این شهید تجلیل کرد.


به گزارش روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر؛  دكتر اسكندر مومني با حضور در منزل مادر اين شهيد والامقام گفت: زبان ما از بیان مقام شهدا و رشادت‌ها و جانبازي‌هاي آنان و صبوري‌ شما مادران شهيد قاصر است.


وي افزود: امنیت و آرامش جامعه ما مرهون خون پاك شهدا است و همه مردم کشورمان در هر قشري كه باشند از مقام شهدا با احترام ياد مي‌كنند.


دبيركل ستاد بيان داشت: همانطور که انسان برای زنده ماندن نیاز به اکسی‍ژن دارد، امنیت نیز برای جامعه همانند اکسی‍ژن برای فرد است، پس تا امنیت نباشد هیچکس نمی‌تواند کاری کند و اقتصاد، عدالت، علم و دانش نیز در پرتو امنیت در جامعه تامین می‌شوند.


مومني گفت: كسانيكه جانشان را براي امنيت كشور و مردم جامعه مي‌دهند، جزو والاترين انسان‌ها هستند و افرادي هم كه شهيد مي‌شوند در حيات خود همواره روحيه خوبي داشته‌اند و اين را در بين همرزمان خود در سال‌هاي جنگ ديدم كه وقتي عملياتي در حال اجرا بود، تا 80 درصد مي‌شد حدس بزنيم چه كساني در عمليات به شهادت مي‌رسند.


وي بيان كرد: شهادت چيزي نيست كه خداوند نصيب هر كسي كند، يعني بايد فرد به درجه‌اي برسد تا خداوند او را به مقام بزرگ شهادت نايل كند.


دبيركل ستاد ادامه داد: از شهيد شما نيز بسيار شنيده‌ام كه ايشان معنويت خاصي داشتند و ما دست بوس خانواده شهدا هستيم و با همه وجود به شهداي عزيزمان اداي احترام مي‌كنيم؛‌ چرا نتيجه تلاش آنان، آرامش و امنيت كشورمان است.


مومني گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز مستمراً دیدارهای علنی و غیر علنی با خانواد شهدا و جانبازان دارند و در واقع همه مسئولان نظام قدردان شهدا هستند.


وي افزود: ان‌شاءالله خداوند به همه ما توفیق دهد که بتوانیم راه و نام و یاد شهدا را چنان که بوده‌اند ادامه دهیم و یادشان را همواره گرامی بداریم.


گفتني است؛ شهيد والا مقام «مجيد اميري» در سال 1392 در درگیری با سوداگران مرگ در محور ساردونيه به جيرفت به شهادت رسید.


منبع: روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر98.06.11

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است