Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 134 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2826
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 21765

مبارزه با مواد مخدر باید با رویکرد اجتماع‌محور باشد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فارس با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر باید به‌عنوان آسیب اجتماعی مورد توجه همگان قرار گیرد، گفت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر باید با رویکرد اجتماع‌محور باشد.


به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی در پنجمین کمیته فرهنگی و پیشگیری که در محل سازمان تبلیغات اسلامی فارس برگزار شد، اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر ضرورتی اجتناب ناپذیر است و در این راستا باید تمام ظرفیت‌ها، دستگاه‌ها و سطوح و لايه‌هاي مختلف اجتماعی را متوجه امر مبارزه کرد.


وي در ادامه با تأکید بر جنبه‌های اجتماعی، فرهنگی، آگاهی بخشی و آموزش همگانی، تصریح کرد: مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد باید به‌ عنوان یک مسئله مهم و آسیب اجتماعی مورد توجه همگان قرار گیرد و رویکردی اجتماع‌محور پیدا کند و همچنين مردم خودشان وارد صحنه مقابله با این پدیده شوم شوند.


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فارس استفاده بهينه از وسايل ارتباط جمعي در آگاه‌سازي و اطلاع‌رساني عمومي را مهم و ضروری برشمرد و گفت: استفاده از ظرفیت وسايل ارتباط جمعي بخصوص فضاي مجازي در امر اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر نقش بسزايي در پيشگيري اوليه از اعتياد دارد كه بايد دستگاه‌هاي متولي به اين مسئله توجه جدي داشته و با يك برنامه‌ريزي مشخص بمنظور مبارزه همه جانبه با اين پديده شوم اجتماعي از اين ظرفيت استفاده کنند.    


ابراهيمي همچنين اظهار داشت: هر چه در برابر اين بلاي خانمانسوز اقدامات پيشگيري صورت گيرد در آينده افراد جامعه كمتر آسيب خواهند ديد و ايمن‌تر خواهند بود.


این مقام مسئول در استان فارس گفت: براي كم كردن جرائم در جامعه بايد سطح آگاهي افراد را بخصوص قشر جوان جامعه با آموزش‌هاي صحيح و علمي بالا برد.


وي در پايان بيان داشت: در راه مبارزه با مواد مخدر و روانگردان‌ها بايد همگي با تمام توان و ظرفيت پيش برويم.


منبع: روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس98.05.31

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است