Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 98 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 5091
دیروز  ------------------دیروز ------------------94910
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

درمان معتادان متجاهر یکی از سیاست های ستاد مبارزه با مواد مخدر است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 به گفته دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، یکی از سیاست های مهم این ستاد توجه به درمان معتادان متجاهر و توانمندسازی اجتماعی و مهارتی این افراد است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، اسکندر مومنی در دیدار با استاندار، فرمانده انتظامی و مشاور امنیتی انتظامی استاندار کرمان ضمن تقدیر از اقدامات همدلانه مسئولان کرمان در زمینه مبارزه با مواد مخدر، به منظور همکاری این ستاد در راستای افزایش کمپ های نگهداری و توانمندسازی معتادان متجاهر در این استان قول مساعد داد و گفت: ستاد، تامین مالی و خرید تجهیزات مورد نیاز کمپ نگهداری از معتادان متجاهر را که هم اکنون از سوی سپاه کرمان در حال آماده سازی است؛ را انجام خواهد داد تا هرچه زودتر این مرکز به بهره برداری برسد.


دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر همچنین از مسئولان استان کرمان خواست زمینه راه اندازی کمپ دوم ماده ۱۶ استان را نیز پیگیری کنند.


مومنی در بخش دیگری از سخنانش برای مکاتبه با مسئولان ارشد نظامی به منظور افزایش توان عملیاتی نیروی انتظامی در استان کرمان قول مساعد داد.

کمپ جدید درمان معتادان متجاهر در کرمان راه اندازی می شود

همچنین در دیدار استاندار کرمان، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و فرمانده انتظامی این استان راه اندازی کمپ جدید درمان معتادان متجاهر در کرمان مورد توافق قرار گرفت.

محمدجواد فدائی استاندار کرمان نیز راه اندازی کمپ جدید درمان و توانمندسازی معتادان متجاهر را در این استان ضروری دانست.

وی ضمن تشریح فعالیت های مستمر دستگاه های انتظامی، امنیتی و اجتماعی در این حوزه گفت: کرمان در زمینه نگهداری، بازپروری و مهارت آموزی معتادان متجاهر با کمبود جدی این مراکز رو به رو است.


سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان نیز با تشریح دستاوردهای پلیس کرمان در زمینه کشفیات مواد مخدر طی سال جاری از دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر تقاضا کرد این ستاد برای افزایش توان عملیاتی نیروی انتظامی در استان تمهیدات لازم را اتخاذ کند.


خلیل همایی راد، مشاور امنیتی انتظامی استاندار کرمان نیز با مرور وضعیت مبارزه با مواد مخدر طی سه دهه گذشته در استان کرمان بر لزوم اصلاح برخی سیاست ها به منظور انسجام و تقویت قدرت مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.

همچنین در این نشست مقرر شد، مرکزی به عنوان کمپ معتادان زن متجاهر در کرمان بزودی آغاز به کار کند.


در این نشست که در تهران برگزار شد، محمدرضا محمدی انارکی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان نیز حضور داشت.

آخرین وضعیت مبارزه با قاچاق مواد مخدر، پیشگیری از اعتیاد و درمان معتادان در استان کرمان در نشست مشترک، استاندار کرمان، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در تهران بررسی شد.


منبع: ایرنا 98.05.29

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است