Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 95 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 5141
دیروز  ------------------دیروز ------------------94861
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100000

ايران كارنامه خوبي در مبارزه با مواد مخدر دارد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


استاندار كرمانشاه گفت: ايران در مبارزه با مواد مخدر چيزي كم نگذاشته و هزينه‌هاي سنگيني را پرداخت كرده و در مقايسه با كشورهاي ديگر كه درگير مواد مخدر هستند، كارنامه خوبي دارد.


به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ هوشنگ بازوند در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه گفت: مواد مخدر بزرگترين آسيب اجتماعي كشور محسوب مي‌شود و سالانه هزينه‌هاي بسيار سنگيني را در حوزه‌هاي اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي به كشور تحميل مي‌كند.


وي افزود: نظام جمهوري اسلامي ايران در مبارزه با مواد مخدر چيزي كم نگذاشته  و هزينه‌هاي سنگيني را پرداخت كرده و در مقايسه با كشورهاي ديگر كه درگير مواد مخدر هستند، كارنامه خوبي دارد؛ اگرچه كف خيابان انتقادهايي هست اما در مقايسه، كارهاي بسيار بزرگي را انجام داده است.


استاندار کرمانشاه افزود: در همه جلسات با موضوع مواد مخدر دادستان ها روی خُرده فروشی و لزوم ساماندهی آنان تاکید دارند اما با قوانین فعلی این ساماندهی امکان ندارد. خُرده فروشی گسترده مواد مخدر باعث شده که وجاهت و اقتدار حکومت در افکار عمومی مخدوش شود و از این رو باید راهکارهای عملی و جدی برای این حل این موضوع در نظر گرفته شود.


بازوند گفت: ۸۰ درصد توان خود را بر مقابله با عرضه و ۲۰ درصد را بر پیشگیری از اعتیاد گذاشته‌ایم که باید این نسبت را برعکس کنیم تا به نتیجه برسیم و مردم نیز با محوریت خانواده‌ها در مبارزه با مواد مخدر مشارکت گسترده داشته باشند تا سیاست‌های دولت در این زمینه محقق شود.


وی اظهار اميدواري كرد كه طرح كنگاور (تكميل ساختمان مركز جامع توانمندسازي و صيانت اجتماعي از بهبوديافتگان) بتواند مقداري از مشكلات استان را در حوزه مبارزه با مواد مخدر رفع كند و پايلوت خوبي در كشور باشد كه اين امر نيازمند حمايت‌هاي ستاد مي‌باشد.


منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر98.05.28

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است