Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 171 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 2670
دیروز  ------------------دیروز ------------------19175
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

ضرورت استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردم‌نهاد در مبارزه با اعتیاد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم بر ضرورت استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردم‌نهاد در مبارزه با پدیده شوم اعتیاد تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان قم، دکتر محمدرضا گروسی در نشست با سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در زمینه مبارزه با مواد مخدر با اشاره به ماهیت مردمی این سازمان‌ها اظهار کرد: فرهنگ‌سازی جهت پیگیری از سوء مصرف مواد مخدر از کارکردهای تشکل‌های مردم‌نهاد است.


گروسی بر اهمیت ارتباط و تعامل دستگاه های استان با تشکل های مردمی تاکید و اضافه کرد: با پرهیز از موازی کاری و کار گروهی بین بخش های اداری و مردمی نتایج موثری در مبارزه با مواد مخدر حاصل خواهد شد.


رئیس کمیته توسعه مشارکت‌های استان با اشاره به لزوم دسته‌بندی سمن‌ها در حوزه‌های تخصصی مرتبط تصریح کرد: فعالیت هر تشکل در زمینه تخصصی مربوطه و با رصد واحدهای نظارتی می‌تواند نقشه راه مناسبی تحت برنامه‌ریزی‌های کلان استان ترسیم کند.


سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم جایگاه مناسب قم در حوزه مبارزه و پیشگیری مواد مخدر در سطح کشور را مورد توجه قرار داد و ادامه داد: با بهره‌مندی از ظرفیت سمن‌ها و تبادل اطلاعات و ارتباط صحیح می‌توان در مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر اقدامات فرهنگ و اجتماعی مناسبی صورت داد.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان قم98.05.23

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است