Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 141 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 130
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 17585

حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد رکن اصلی تحقق شعار «یاریگر هم باشیم» است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام بر حمایت از سازمان‌های مردم نهاد به‌عنوان رکن اساسی در تحقق شعار «یاریگر هم باشیم» تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام، دکتر ساسان کرمشاهی در بازدید از سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان ایلام از نزدیک اقدام به رصد فعالیت این سازمان‌ها کرد و در جمع کارکنان این مراکز که اکثریت به صورت داوطلبانه به ارایه خدمت می پرداختند، گفت: تحقق شعار یاریگر هم باشیم مستلزم فعالیت هدفمند مردم در چنین مراکزی است.


وی گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام به‌عنوان بازوی ستاد مبارزه با مواد مخدر در اجرای سیاست‌های ستاد در استان‌ها به جد موضوع حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد را در سرلوحه کار خود قرار داده و به توسعه این سازمان‌ها اهمیت ویژه می‌دهد.


دبیر شورا در پایان ضمن تاکید بر آموزش سازمان‌های مردم نهاد بر موضوع شبکه سازی و هم افزایی این مراکز مردمی صحه گذاشت.


لزوم استفاده  از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در امر مبارزه با مواد مخدر
همچنین دبیر شورا در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های سیروان و چرداول شرکت و بر استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.


کرمشاهی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت و پتانسیل سازمان‌های مردم‌نهاد و تقویت فرهنگ مبارزه با مواد مخدر در بین مردم مهمترین و اصلی‌ترین برنامه در حوزه مقابله همه جانبه با پدیده مواد مخدر می‌باشد.


وی افزود: در اجرای برنامه‌های پیشگیرانه در امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان توجه به مناطق حاشیه‌نشین و آلوده از نظر مواد مخدر می‌بایست از اهداف اصلی باشد.


دبیر شورا بیان داشت: ارتقا کیفیت بهداشتی ساکنین مناطق پرخطر و فرهنگ‌سازی و توجه به نیازهای اشتغال نقش مهمی در پیشبرد اقدامات پیشگیرانه در حوزه مواد مخدر دارد.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ايلام98.05.22

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است