Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 279 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 13030
دیروز  ------------------دیروز ------------------18940
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 31969

بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت گروه‌های اجتماعی در حوزه مبارزه با مواد مخدر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سمنان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شورا با اداره کل امور روستایی و امور شوراهای استانداری سمنان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سمنان؛ محمدحسین همتی در این رابطه گفت: به‌منظور همکاری هدفمند در راستای فرایند اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان‌ها و نیز بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت گروه‌های اجتماعی و نهاد شورا بخصوص در حوزه روستایی که در معرض آسیب‌های ناشی از سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان هستند یادداشت تفاهم همکاری بین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان با اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان منعقد شد.


وی ضمن توصیف وضعیت مواد مخدر در استان و مناطق شهری و روستایی بر اهمیت بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی و اجتماعی در راستای اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.


در ادامه مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری نیز ضمن اهمیت آگاهی بخشی به جامعه در جهت پیشگیری از آلوده شدن جامعه و بخصوص قشر جوان در روستاها، آمادگی خود را با هدف مشارکت در فرایند مبارزه با مواد مخدر با کمک ظرفیت‌های مردمی و شوراها اعلام کرد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سمنان98.05.20

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است