Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 192 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7428
دیروز  ------------------دیروز ------------------24844
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 67842

۱۵ تن انواع موادمخدر در خراسان جنوبی کشف شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


استاندار خراسان جنوبی از کشف 15 تن مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: این میزان از کشفیات در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 20 درصد افزایش داشته که نشان از فعالیت خوب و دقیق نیروی انتظامی دارد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی؛ محمدصادق معتمدیان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری 15 تن مواد مخدر در استان کشف شده است، ادامه داد: این میزان کشفیات در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 20 درصد افزایش داشته است که نشان از فعالیت خوب و دقیق نیروی انتظامی دارد.


وی با بیان اینکه طی هفته گذشته بیش از 2 تن انواع مواد مخدر در استان با تلاش‌های نیروی انتظامی کشف شده است، افزود: مهمترین محموله کشف شده در سال‌جاری یک هزار و 375 کیلوگرم مرفین در طبس بوده که با همکاری خراسان رضوی انجام شده است.


رئیس شورا گفت: این محموله قرار بود از استان خارج و به استان‌های شمال غربی منتقل شود که با همت نیروی انتظامی و اشراف اطلاعات کشف و ضبط شد.


معتمدیان با تاکید بر اینکه مرزهای خراسان جنوبی کمترین میزان ورود مواد مخدر به کشور را دارد، گفت: عمده مواد مخدر کشف شده در خراسان جنوبی از سایر استان‌ها وارد شده است.


وی با بیان اینکه طی یک هفته گذشته بیش از ۲ تن مواد مخدر در استان کشف شد، گفت: بیشترین مواد مخدر از مرزهای جنوب شرقی کشور وارد خراسان جنوبی می شود.


سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی استان گفت: امسال اقدامات بسیار خوبی در حوزه مبارزه‌ با مواد مخدر در خراسان جنوبی انجام شده است.


وی با بیان اینکه در یک هفته گذشته طی 25 عمليات 2 هزار و 125 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است، افزود: در این راستا 65 نفر از قاچاقچیان دستگیر و 23 دستگاه خودرو توقیف شده است.


فرمانده انتظامی استان با اشاره به انهدام باند قاچاق مواد مخدر و اسلحه در استان یزد گفت: این باند در استان های یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان فعالیت داشته است که با همکاری خراسان جنوبی در استان یزد مورد هدف قرار گرفتند و از این باند ۶ قبضه سلاح و 167 کیلوگرم مواد مخدر شیشه کشف و ضبط شد و در این راستا 14 نفر از عوامل باند را دستگیر کردیم.


سردار شجاع به میزان کشفیات مواد مخدر در خراسان جنوبی از ابتدای سالجاری اشاره کرد و افزود: بیش از 15 تن مواد مخدر کشف و 482 دستگاه خودرو توقیف شده که تعداد خودروهای توقیف شده  27 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.


وی با توجه به این که بیشترین مواد مخدر از مرزهای جنوب شرقی کشور وارد این استان می‌شود، عنوان کرد: از ابتدای امسال بیش از ۲ هزار نفر از قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر در خراسان جنوبی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.


 شجاع در پایان به میزان کشفیات مواد مخدر صنعتی در استان از ابتدای امسال اشاره کرد و گفت:از ابتدای سال جاری 497 کیلوگرم شیشه در استان کشف شده که میزان کشفیات آن نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد قابل توجهی برخوردار است.


بازدید استاندار از شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر
همچنین استاندار و رئیس شورای هماهنگی بعد از نشست خبری از دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بازدید کرد و از نزدیک با کارکنان دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به گفتگو پرداخت .


دبیر شورا نیز در این دیدار ضمن توضیح عملکرد شورا، مباحثی را در خصوص پیشرفت‌ها و مشکلات دبیرخانه مطرح کرد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی98.05.12

پربازديدترين خبرها طي هفته گدشته

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است